reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny, informowalyście już pracodawcę o ciąży? Ja myślę powiedzieć tuż po wizycie u ginekologa 18 stycznia. I juz mi się gorąco robi na samą myśl. Będzie to dla nich spora rewolucja, zajmuje się płatnościami w dużej spółce. Zastępstwo mam wyłącznie na czas dłuższych urlopów, od Nowego Roku przejmujemy też platnosci jednej z naszych firm w Grupie z południa Europy. Szefostwo nastawione jest na to, że ja to wszystko pociągnę. Nie zmierzam szybko uciekać na L4, ale to moja pierwsza Ciąża, nie wiadomo, czy najbliższych kilka m-cy upłynie mi w spokojnej ciąży
Ja niestety musiałam poinformować kierownika od razu po pierwszym usg w 6 tyg. Pracuje w laboratorium i mam do czynienienia z różnymi niebezpiecznymi substancjami. Chciałbym nadal pracować, oczywiście w ograniczonym zakresie, ale zobaczymy jak to wyjdzie po nowym roku, póki co mam urlop. Na razie jest plan przeniesienia do sąsiedniego pomieszczenia gdzie nie znajdują się aparaty ani odczynniki. Niestety to biuro jest tuż obok labu a drzwi często wyotwierane. Sama nie wiem co robić bo chciałbym troszkę jeszcze popracować ale obawy też mam...
 
Dziewczyny, informowalyście już pracodawcę o ciąży? Ja myślę powiedzieć tuż po wizycie u ginekologa 18 stycznia. I juz mi się gorąco robi na samą myśl. Będzie to dla nich spora rewolucja, zajmuje się płatnościami w dużej spółce. Zastępstwo mam wyłącznie na czas dłuższych urlopów, od Nowego Roku przejmujemy też platnosci jednej z naszych firm w Grupie z południa Europy. Szefostwo nastawione jest na to, że ja to wszystko pociągnę. Nie zmierzam szybko uciekać na L4, ale to moja pierwsza Ciąża, nie wiadomo, czy najbliższych kilka m-cy upłynie mi w spokojnej ciąży
Mój pracodawca ścigał kobiety w ciąży 😉 cały czas dostawały maile zrób to zrób tamto, tak jakby chciał wycisnąć ile się da póki jest; takie kobiety nie wytrzymywały i szybko szły na zwolnienie; ja póki co nic nie mówię 😉
 
Ło kurde, teraz to mnie nie pocieszyłaś, moja beta o wiele mniejsza [emoji15] jutro zrobie powtorke i zobacze ile urosła. A moze masz blizniaki [emoji16][emoji16][emoji16]
oj nawet tak nie mow, bo już się zaczynam stresowac…. 😂 oczywiście bliźniaki tez przyjmę z otwartymi rekoma, ale z tego co wiem, to te ciąże są z miejsca zagrożone. Moja mama ma blinkaczke, wiec w sumie szanse są.
Co do bety to totalnie się swoją nie przejmuj. Najważniejszy przyrost.
 
Mój pracodawca ścigał kobiety w ciąży 😉 cały czas dostawały maile zrób to zrób tamto, tak jakby chciał wycisnąć ile się da póki jest; takie kobiety nie wytrzymywały i szybko szły na zwolnienie; ja póki co nic nie mówię 😉
ja będę chciała tez szybko isc na zwolnienie. Co się w takim wypadku mówi lekarzowi? Po prostu? Że nie chce die narażać na stres? Lekarze są chętni na to?
 
ja będę chciała tez szybko isc na zwolnienie. Co się w takim wypadku mówi lekarzowi? Po prostu? Że nie chce die narażać na stres? Lekarze są chętni na to?
Nie mam pojecia; pracowałam z wieloma kobietami w ciąży i tylko u jednej widziałam brzuch ciążowy; reszta szybko szła na zwolnienie; większość od początku. Ale jak dostawały to zwolnienie to nie wiem.
 
reklama
Już jest bicie serduszka to przeszło 9 tyg. Już wiem dlaczego do tego lekarza tyle wolnych terminów...z takim podejściem może kobiety mniej chętnie się umawiają.zreszta przywitał mnie słowami odważyła się Pani do mnie przyjsc ...
Ja w pierwszej ciąży szukałam lekarza na nfz z dobrymi opiniami. Niby znalazłam, dobry specjalista, ale straszny burak. Już później nie chciałam zmieniać lekarza i się z nim męczyłam, ale nigdy więcej. Jego "wstawaj paróweczko" czy rozmawianie przez telefon z synem na temat pizzy na obiad, zamiast omówić badanie 🙈
 
Do góry