reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Witajcie dziewczyny, trochę niepewnie, ale uznałam że czas sie ujawnic ;) jestem dzis po wizycie wg OM 6t1d, wg USG 5t6d, poki co wszystko ok ;) jestem po jednej szczesliwie donoszonej ciazy i jednym poronieniu w 8tc, stad tak wiele obaw w głowie ...ale wiem ze w grupie łatwiej wiec witajcie jeszcze raz ❤😙
 
reklama
Witajcie dziewczyny, trochę niepewnie, ale uznałam że czas sie ujawnic ;) jestem dzis po wizycie wg OM 6t1d, wg USG 5t6d, poki co wszystko ok ;) jestem po jednej szczesliwie donoszonej ciazy i jednym poronieniu w 8tc, stad tak wiele obaw w głowie ...ale wiem ze w grupie łatwiej wiec witajcie jeszcze raz ❤😙
Witaj ja też mam jednego szkraba w domu 6 lat ma i ale sierpniu się urodził. Jedna strata... I teraz przeszło 9 tyg.
 
U mnie również jest problem z dostępnością heparyny. Czasami aby wykupić receptę jadę 50km.. Polecam stronę ktomalek.pl nie trzeba dzwonić po aptekach tylko sprawdza się online i można rezerwować.
Mi Pan z apteki powiedział że jest ogólny problem z dostępnością heparyny w hurtowniach nawet nie mogą zamówić bo nigdzie nie ma, ale sam mi sprawdził i podał najbliższą aptekę gdzie jest dostępna co prawda 40 km musiałam jechać ale była warto zaopatrzyć się w większy zapas
 
Witaj ja też mam jednego szkraba w domu 6 lat ma i ale sierpniu się urodził. Jedna strata... I teraz przeszło 9 tyg.
Nie pozostaje nic innego jak wierzyć, ze tym razem będzie już ok ;) dla mnie to wszystko jest dużym zaskoczeniem bo moja beta w 28dc wynosiła tylko 15 i pomimo pierwszych przyrostow które były bardzo dobre to jednak gdzieś ta niepewność w glowie siedziała i siedzi nadal.. Ale nic głowa do góry ;)
 
Nie pozostaje nic innego jak wierzyć, ze tym razem będzie już ok ;) dla mnie to wszystko jest dużym zaskoczeniem bo moja beta w 28dc wynosiła tylko 15 i pomimo pierwszych przyrostow które były bardzo dobre to jednak gdzieś ta niepewność w glowie siedziała i siedzi nadal.. Ale nic głowa do góry ;)
Jeśli 1987 to twój rocznik to mamy tyle samo lat 👍
 
Cześć 🙃 przeglądałam wątek i zauważyłam wzmiankę o zamknięciu grupy. Postanowiłam więc się ujawnić 🤪
Wczoraj rano zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym, dzisiaj rano zrobiłam drugi, a potem pojechałam na betę, czekam na wynik. Wg kalkulatora internetowego termin mam na 27.08 🤗
Mam 35 lat i to moja pierwsza ciąża. Już dawno się tak nie stresowałam, mam wrażenie, że jak tylko zacznę się cieszyć, to stanie się coś złego..
Pozdrawiam 😘
 
U mnie też jest problem z heparyna narazie mój ginekolog wypisuje mi zapas do następnej wizyty i w tym miesięcu po odwiedzeniu 3 aptek partner poprostu zaczął dzwonić po całym mieście czy mają dostępne 3 opakowania. Mam nadzieję, ze te braki nie będą trwać zbyt długo.
Braki są już drugi rok
 
reklama
Hej, jestem na tym samym etapie:) i też ciężko mi było się cieszyć, nie mam za sobą poronień ale nie udawało się nam zajść, a lekarze nie byli optymistami. Teraz zmieniłam podejście - na razie wszystko gra i z tego się cieszę, przestrzegam zaleceń i wiem, że negatywnym myśleniem tylko sobie szkodzę. Trzymam kciuki❤️
Ooo i to jest świetne podejście!!
 
Do góry