reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Masz rację. W każdą stronę jest to denerwujące. Z rodziną to najlepiej na zdjęciach. 😅
Mnie wczoraj tez wszyscy pytali o dolegliwości ciążowe,czy przytylam :p itd...
I juz za którymś razem nie chcialo mi sie powtarzac tego samego.
Ale jak mam mojego partnera nic mnie sie nie spytala to mialam jej za zle 😁😅

Jednak kobiecie nie dogodzisz... DSzczegolnie w ciąży 😉
 
reklama
A mnie jedynie dalej piersi bolą, i mam niechęć do kawy, mdłości tylko czasami raz są raz nie ☺️
A ja kawy nie mogę od około dwóch tygodni bo mi serce zaraz mocno kołacze i mam wrażenie że mi wyskoczy. Miałam tak pod koniec ciąży ostatnio ale na samym początku? I ubolewam bardzo ale nie pijam
 
Hej dziewczyny podczytuje Was prawie od początku więc i może w końcu też dołączę...

Mam 32 lata. Dwójkę wspaniałych, wyczekanych i wymodlonych dzieciaczków (syn 8l, córka 2l), i za sobą 3cc i 3straty. To moja 6 ciąża i totalna wpadka. Wychodzi na to że po 10 latach małżeństwa wpadliśmy przy przerywanym lub w dniu terminu @ która oczywiście nie przyszła [emoji85] Na tą chwilę ciąża młodsza o jakieś 1,5tyg niż z terminu. Tydzień temu byłam na USG to był pęcherzyk, z zarodkiem, ale za bardzo nie było jeszcze widać serduszka. Tzn gin coś tam widział migającego ale nie był do końca pewny. Następna wizyta za tydzień.
Ogólnie ta ciąża to dla mnie okropny szok i jeszcze do mnie nie dochodzi. Boje się strasznie bo jestem po 3 cięciach, do tego ta sytucja w naszym kraju. W końcu po 3 latach siedzenia w domu (córka 2lata+ L4 ciążowe) wyszłam w końcu z domu do pracy. W domu już dostawałam kręćka [emoji28] a tu po 2 miesiącach 2 kreski [emoji85]
Cześć kochana. Miło cie tu zobaczyć. Gratuluję !!!
Ja podczytuje to forum bo termin wychodzi mi na przełomie lipca i sierpnia ale jestem juz na lipcówkach.
 
O tak, uwielbiam kawę, a teraz jak o niej pomyślę to mi niedobrze. Wczoraj przeszłam samą siebie. Jechałam wieczorem do mojej mamy, ciemno na drodze, śnieg to jechałam bardzo skupiona. Tylko wysiadłam, poczułam ulgę, że już mogę wrzucić na luz i przycięłam sobie palec drzwiami od auta. Z tego wrażenia jak weszłam do mamy to prawie zemdlałam. Mąż mi zdejmował buty i kurtkę, a ja siedziałam jak szmaciana lalka na fotelu xD sierota to sierota...
 
O tak, uwielbiam kawę, a teraz jak o niej pomyślę to mi niedobrze. Wczoraj przeszłam samą siebie. Jechałam wieczorem do mojej mamy, ciemno na drodze, śnieg to jechałam bardzo skupiona. Tylko wysiadłam, poczułam ulgę, że już mogę wrzucić na luz i przycięłam sobie palec drzwiami od auta. Z tego wrażenia jak weszłam do mamy to prawie zemdlałam. Mąż mi zdejmował buty i kurtkę, a ja siedziałam jak szmaciana lalka na fotelu xD sierota to sierota...
O ja... Mam nadzieję, że z palcem wszystko ok? Znam ten ból, nie da się go zapomnieć, kilka razy też sobie przytrzasnelam drzwiami 😬
 
reklama
Do góry