reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej Dziewczyny, witam się nieśmiało po ponad roku starań. Obecnie 6tc. Usg w połowie stycznia. Jestem po jednym porodzie, nieplanowanym cc, w 2019r.
Dołączam do tych, które również obawiają się o ciążę ulokowana w bliźnie po cc 😣 mam nadzieję, że za 3 tyg usłyszę same dobre nowiny 🙏
Narazie bez większych dolegliwości, podobnie jak w pierwszej ciąży popołudniami zaczyna mnie męczyć spanie.
Pozdrawiam ciepło i życzę zdrówka ❤
 
Dziewczyny,moze to glupie pytanie,ale co wlasciwie w takiej sytuacji? Trzeba sie zglosic do lekarza,na pogotowiu ,czy to nie ma sensu? Wystarczy tylko poinformowac ginekologa o zaistnialej sytuacji...?
 
Dziewczyny,moze to glupie pytanie,ale co wlasciwie w takiej sytuacji? Trzeba sie zglosic do lekarza,na pogotowiu ,czy to nie ma sensu? Wystarczy tylko poinformowac ginekologa o zaistnialej sytuacji...?
Na zaleceniach od ginekologa po pierwszej wizycie mam napisane aby w przypadku krwawienia szybko zgłosić się na pogotowie
 
reklama
Powiem wam, że podświadomość jest tak złośliwa. Dziś jestem na etapie kiedy mniej więcej w poprzedniej ciąży zatrzymało się serce. Oczywiście całą noc miałam okropne sny. Podam jeden dla przykładu: podczas usg na ekranie zaczął spadać puls zarodka i spadło do zera i było po wszystkim. Niby w ciągu dnia człowiek o tym nie myśli ale po takiej nocy to ciężko
 
Do góry