reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny, witam Was,test pozytywny cyfrowy pokazal 3+ tydzien ,z miesiaczki 4 I 5 dni,mieszkam w Uk wiec pierwsze Usg I wizyta w 12 tygodniu,wczesniej nic tu nie robia.
Jesli bedzie dobrze to termin bylby na 25
Mam juz dwie corki 13 I 8 lat,ja mam 39 I staralismy sie od zeszlego grudnia.
W czerwcu poronilam w 9 tygodniu ,wiec teraz chyba bede zwyczajnie czekac do tego 12tyg I sie obserwowac,ale to paranoja jest,boje sie nawet rozmarzyc ze teraz bedzie dobrze
Witaj! Myśl pozytywnie i się nie zadręczaj. Jesteśmy w tym samym wieku,moje dzieci maja 11 i 8 lat,a teraz zaliczyliśmy wpadkę
 
Ja biorę tylko kwas foliowy bo nie ma żadnych suplementów bez jody. Nie wiem czy mogę brać przy mojej nadczynności. Do endokrynolog idę dopiero 11.01
Do tego czasuam zamiar odstawić metizol bo czytałam że nie można przyjmować w ciąży
W omega med optima forte jest podzielone na 2 tabletki osobno kwasy dha i osobno witaminy zawsze możesz brać samo dha
 
Dokładnie ja też mam takie plamienie czasem bardziej brazowe a czasem jak kawa z mlekiem a czasem w ogóle takie resztki jak by lekko brązowe . Kurcze no widzisz co lekarz to inaczej ech jak jutro nie uzyskam żadnych konkretów to umówię sie na wizytę do innego ginekologa prywatnie . Ale jak już biorę ten dupahston a plamienie by miało inne podłoże to chyba to nie zaszkodzi co ?
Duphaston ma bardzo mało efektów ubocznych i są baaaardzo rzadkie
 
Hej dziewczyny, witam Was,test pozytywny cyfrowy pokazal 3+ tydzien ,z miesiaczki 4 I 5 dni,mieszkam w Uk wiec pierwsze Usg I wizyta w 12 tygodniu,wczesniej nic tu nie robia.
Jesli bedzie dobrze to termin bylby na 25
Mam juz dwie corki 13 I 8 lat,ja mam 39 I staralismy sie od zeszlego grudnia.
W czerwcu poronilam w 9 tygodniu ,wiec teraz chyba bede zwyczajnie czekac do tego 12tyg I sie obserwowac,ale to paranoja jest,boje sie nawet rozmarzyc ze teraz bedzie dobrze
Uwielbiam UK! W jakiej części mieszkasz?
 
Mam torbiel na jajniku 4cm.
Ginekolog już mi zleciła badania i między innymi CA125, który w normie jest do 35, a mi wyszło 150… miałyście przy torbieli w ciąży podobny wynik?
 
reklama
Do góry