reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Już jestem po :) i jest ok było nawet serce a nawet i więcej dało się zobaczyć, już takie małe zalążki rąk na zdjęciu strasznie kiepsko widać ale to raczej norma
Jest to jakiś 7+3 czyli tylko minimalnie starsza wg usg
Dobrze że dziś się udało pójść bo jutro to bym już wieczorem czuła się trochę poddenerwowana

No teraz oby tylko się nie zatrzymało to serce i będzie dobrze
Gratuluję i życzę szczesliwej ciąży 🙂 czy mi się tylko wydaje czy na zdjęciu widać dwa pęcherzyki?
 
reklama
Cześć dołączę do Was mam w domu 6 latka.. jestem po poronieniu puste jajo ... Wolałam dołączyć po USG być pewniejsza ale jestem na kwarantannie i przełożony termin USG dopiero na 28.12. ... nie mogłam się doczekać na USG 15.12. to 28.12. to już dla mnie kosmos ...z tym czekaniem...z OM termin mam na 30.07. wiem że pisze na sierpniowych mamach ale na lipcówkach chyba bym przeżywała każdy wpis bo dość duża różnica w tygodniach... Witam Was i liczę na przyjęcie do grupy 🥰🥰🥰
 
Cześć dołączę do Was mam w domu 6 latka.. jestem po poronieniu puste jajo ... Wolałam dołączyć po USG być pewniejsza ale jestem na kwarantannie i przełożony termin USG dopiero na 28.12. ... nie mogłam się doczekać na USG 15.12. to 28.12. to już dla mnie kosmos ...z tym czekaniem...z OM termin mam na 30.07. wiem że pisze na sierpniowych mamach ale na lipcówkach chyba bym przeżywała każdy wpis bo dość duża różnica w tygodniach... Witam Was i liczę na przyjęcie do grupy 🥰🥰🥰
Witaj :)
 
Nie czytałam waszych wcześniejszych wpisów jest aż 153 str. napiszcie jak się czujecie ? Ja jestem słaba , ciągle siadam kładę się i to jeszcze bardziej mnie rozleniwia . Obecnie jestem na zwolnieniu z tytułu kwarantanny u nie mam za dużych obowiązków . Gotowanie sprzątanie w kuchni zabawa z synem. A nie mam sił nawet na te rzeczy...miałam skierowanie na oznaczenie żelaza ale nie zdążyłam bo kwarantanna...
 
reklama
Nie czytałam waszych wcześniejszych wpisów jest aż 153 str. napiszcie jak się czujecie ? Ja jestem słaba , ciągle siadam kładę się i to jeszcze bardziej mnie rozleniwia . Obecnie jestem na zwolnieniu z tytułu kwarantanny u nie mam za dużych obowiązków . Gotowanie sprzątanie w kuchni zabawa z synem. A nie mam sił nawet na te rzeczy...miałam skierowanie na oznaczenie żelaza ale nie zdążyłam bo kwarantanna...

Cześć :)
Ja dziś znowu mam mdłości, ale to chyba ze stresu. Nie spałam całą noc. Niby człowiek jest twardy i sobie mówi, że da radę a potem emocje biorą górę
 
Do góry