reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Również trzymam kciuki! Daj koniecznie znać co lekarz powiedział ❤️
Ja właśnie czekam w kolejce do laboratorium. Jak zwykle nie mogę nic przełknąć rano to akurat dziś jak muszę być na czczo zjadłabym konia z kopytami 🤭🙈
 
Hej dziewczyny. Ja jednak szybciej wybrałam się do ginekologa, z racji, że zobaczyłam przy podcieraniu na papierze taki śluz zabarwiony na brązowo/kawa z mlekiem. Ogólnie w ciagu dnia zauważylam coś takiego dwa razy. Przestraszyłam się bardzo, z racji, że to moja pierwsza ciąża i sporo czytałam na forum, udało mi się umówić do ginekologa. Niestety mój doktor nie przyjmował w ten dzień, ale w tym gabinecie przyjmował jego współpracownik. Bardzo przyjemny i równie rzetelny ginekolog. Dobre wieści są takie, że jest żywa ciąża, serduszko bije ❤️, 6 tydzień. Gorsza taka, że mam torbiel za jajnikiem prawym...jednakże dodał, że to jest ta torbiel, która się wchłania.. Doktor mówi, że tych plamień nie ma dużo i nie są koloru krwi. Przepisał mi Duphaston i mam się oszczędzać (zwolnienie). Jednakże i tak się stresuje, wczoraj zobaczyłam znowu takie brudzenie długości palca wskazującego, wraz ze śluzem (tylko raz) i też to że czasem na papierze jest taka poświata w kolorze bardzo jasnej kawy z mlekiem. Nie wiem, domniemam, że macica się jeszcze oczyszcza z tych złogów po miesiączkach? Lekarz nie powiedział skąd to się wzięło.. U swojego ginekologa mam wizytę 21.12 i tak też mi kazał ten doktor iść do mojego również. Dziewczyny miałyście takie "brudzenie" w ciążach?
 
Hej dziewczyny. Ja jednak szybciej wybrałam się do ginekologa, z racji, że zobaczyłam przy podcieraniu na papierze taki śluz zabarwiony na brązowo/kawa z mlekiem. Ogólnie w ciagu dnia zauważylam coś takiego dwa razy. Przestraszyłam się bardzo, z racji, że to moja pierwsza ciąża i sporo czytałam na forum, udało mi się umówić do ginekologa. Niestety mój doktor nie przyjmował w ten dzień, ale w tym gabinecie przyjmował jego współpracownik. Bardzo przyjemny i równie rzetelny ginekolog. Dobre wieści są takie, że jest żywa ciąża, serduszko bije ❤️, 6 tydzień. Gorsza taka, że mam torbiel za jajnikiem prawym...jednakże dodał, że to jest ta torbiel, która się wchłania.. Doktor mówi, że tych plamień nie ma dużo i nie są koloru krwi. Przepisał mi Duphaston i mam się oszczędzać (zwolnienie). Jednakże i tak się stresuje, wczoraj zobaczyłam znowu takie brudzenie długości palca wskazującego, wraz ze śluzem (tylko raz) i też to że czasem na papierze jest taka poświata w kolorze bardzo jasnej kawy z mlekiem. Nie wiem, domniemam, że macica się jeszcze oczyszcza z tych złogów po miesiączkach? Lekarz nie powiedział skąd to się wzięło.. U swojego ginekologa mam wizytę 21.12 i tak też mi kazał ten doktor iść do mojego również. Dziewczyny miałyście takie "brudzenie" w ciążach?

Ja mam właśnie tak cały czas. Ale nic nie biorę i na L4 nie jestem 😔 nawet nie bardzo mogę

Dziewczyny bardzo dziękuję wam za wsparcie ❤😘
 
Nie czytałam waszych wcześniejszych wpisów jest aż 153 str. napiszcie jak się czujecie ? Ja jestem słaba , ciągle siadam kładę się i to jeszcze bardziej mnie rozleniwia . Obecnie jestem na zwolnieniu z tytułu kwarantanny u nie mam za dużych obowiązków . Gotowanie sprzątanie w kuchni zabawa z synem. A nie mam sił nawet na te rzeczy...miałam skierowanie na oznaczenie żelaza ale nie zdążyłam bo kwarantanna...
Cześć !
Po kwarantannie zrób sobie podstawowe badania, może faktycznie to nie tylko ciąża a np anemia.

Ja mam fajne ciąże - nie mam objawów do czasu ruchów dziecka i brzucha :)
Za to końcówkę miałam hardcore i niestety raczej będzie się to powtarzać.
 
reklama
Do góry