reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Doktor mówi, że tych plamień nie ma dużo i nie są koloru krwi. Przepisał mi Duphaston i mam się oszczędzać (zwolnienie). Jednakże i tak się stresuje, wczoraj zobaczyłam znowu takie brudzenie długości palca wskazującego, wraz ze śluzem (tylko raz) i też to że czasem na papierze jest taka poświata w kolorze bardzo jasnej kawy z mlekiem. Nie wiem, domniemam, że macica się jeszcze oczyszcza z tych złogów po miesiączkach? Lekarz nie powiedział skąd to się wzięło.. U swojego ginekologa mam wizytę 21.12 i tak też mi kazał ten doktor iść do mojego również. Dziewczyny miałyście takie "brudzenie" w ciążach?
Już odpowiedziałam, że miałam i to spore. To
Hormony i wystarczy że jakieś naczynko włosowate pęknie (macica wzrasta, łożysko się buduje) i już masz plamienie. To nic niepokojącego. Niepokojace jest krwawienie a i ono często nic złego nie znaczy.

Mam wrazenie że większosc lekarzy przepisuje od razu duphaston dla spokoju psychicznego pacjentki i po to by nie uciekła od lekarza twierdząc że on nic nie robi. A to taki lek co generalnie nie zaszkodzi więc co szkodzi podać. A współczesna wiedza naprawdę pokazuje że ten duphaston w 90% przypadków to takie placebo dla zdrowia psychicznego kobiety.
 
Już odpowiedziałam, że miałam i to spore. To
Hormony i wystarczy że jakieś naczynko włosowate pęknie (macica wzrasta, łożysko się buduje) i już masz plamienie. To nic niepokojącego. Niepokojace jest krwawienie a i ono często nic złego nie znaczy.
Dzięki wielkie za te słowa!
 
Nie potrafię mieć pozytywnego nastawienia. Im bliżej do wizyty tym bardziej nawet nie mam ochoty tam iść ☹️ Z tego co widzę plamienia nie wróżą niczego złego i już gorsze są zaniki objawów jak u mnie ☹️
 
Cześć !
Po kwarantannie zrób sobie podstawowe badania, może faktycznie to nie tylko ciąża a np anemia.

Ja mam fajne ciąże - nie mam objawów do czasu ruchów dziecka i brzucha :)
Za to końcówkę miałam hardcore i niestety raczej będzie się to powtarzać.
To u mnie całe ciąże to jakby na niby.
Zero boli na początku zero wszystkich objawów brzuchy mikro, więc i końcówki ciąż bez żadnych rewelacji
Mi to wręcz bez różnicy czy jestem w ciąży czy nie
 
reklama
Byłam przed chwilą na usg dopochwowym i było widać grube endometrium i pęcherzyk 😊 jestem w 4tyg i 5 dniu.
Tez się martwiłam, bo miałam kłujące bóle i przestały mnie bolec piersi, ale póki co wszystko jest dobrze 😊 nie można aż tak bardzo przezywać, głowa do góry 😊
Jedyny minus to torbiel na jajniku, ale zmniejsza się wiec może się wchłonie.
Termin na 22.08 😇
 
Do góry