reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ale rozumiem, że skoro boisz się kwarantanny to nie pracujecie zdalnie. A więc jednak się gdzieś poruszacie i w razie choroby chcąc nie chcą zarażacie. A w nie całe 2 lata mamy już 89 045 mniej osób
Raczej to będzie zwykle przeziębienie. Rozmawiałam jeszcze ze znajomym lekarzem. Wg niego nie ma możliwości by mieć już objawy od zarażenia pracownika. Ten był w sobotę na weselu, dziś mu wyszedł pozytywny, a od czwartku nie ma go w pracy więc nie ma możliwości by go zaraził a że pracują na dworze to tym bardziej wskazuje na zwykle przeziębienie. Jutro zgłosi się na testa i będzie pewne co ma. Ja sobie przygotuje dokumenty do pracy z domu i mogą nas zamknąć. Na szczęście oboje jesteśmy szczepieni to też wszystko lżej powinniśmy przechodzić nawet gdyby.
 
Podpowiedzcie lepiej jak sobie poradzić z pierwszymi zachciankami. Zabiłabym za chleb w jajku z katchupem 😭 ale nie mogę przez ten cholerny cukier. Pół roku byłam na diecie keto i żyło mi się dobrze bez pieczywa, a dziś normalnie załamka.
 
Podpowiedzcie lepiej jak sobie poradzić z pierwszymi zachciankami. Zabiłabym za chleb w jajku z katchupem 😭 ale nie mogę przez ten cholerny cukier. Pół roku byłam na diecie keto i żyło mi się dobrze bez pieczywa, a dziś normalnie załamka.

Normalnie - nie jeść. A jak nie umiesz się powstrzymać to nie kupować
 
reklama
Do góry