reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
To i ja może powiem kilka słów o sobie 😂 u mnie 26 lat, 2 lata po slubie i pierwsza ciąża. O dziecku myśleliśmy zaraz po slubie ale jakoś nam nie wychodziło, więc odpuściłam 😊 czuje się dziko, bo głupieje od samego czekania na wizytę. Ale na niektóre rzeczy nie mam wpływu więc muszę się ogarnąć i przestać się nakręcać 😊
 
To ja też się przedstawię. Mam 30 lat, 3,5 roku po ślubie. To moja pierwsza ciąża i była planowana ale nie tak szybko (jeden cykl). Byłam na cytologii i pani ginekolog na opowiadała mi o bezpłodności i jej leczeniu i tak się przejęłam że stwierdziliśmy z małżonkiem że nie ma na co czekać 😁
 
To jeszcze ja :)
Mam 30 lat, 2.5 roku po ślubie i na pokładzie niespełna 13miesieczny syn :) staraliśmy się o niego ponad rok, dlatego to, że teraz udało się w pierwszym cyklu starań jest dla mnie jakas magią[emoji87]
Mam wizyte dopiero za ok. 1.5 tygodnia, nie mogę się doczekać i bardzo się denerwuję
 
Ja już pisałm wcześniej, ale jak Wy to i ja się przypomnę. 32 lata, po ślubie 13 lat. Mamy syna który w marcu skończy 13 lat. O drugą ciążę staraliśmy się 4 lata, w kwietniu się udało, ale na początku czerwca poronienie w 9-tym tygodniu. Odpuściliśmy bo za dużo mnie stresu kosztowały intensywne starania, noooo i zaskoczyło :-) oby tym razem szczęśliwie.
 
reklama
Do góry