reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Jestem już po wizycie i wszystko dobrze🙂. ❤️ Bije miarowo, dzidziuś ma równe 7 tygodni, dobrze zagnieżdżony, blizna nie powala grubością bo 2,8 ale lekarz mówi że nie jest źle i będziemy obserwować. Kamień z serca ale myślałam że zejdę na zawał, nie pamiętam kiedy ostatnio aż tak się denerwowałam.....bałam się bo miałam tydzień takich dziwnych plamień ale już ich nie ma a mały człowiek rozwija się prawidłowo. Następna planowa wizyta dopiero 12 stycznia ale co tydzień mam wpadać między pacjentkami, na serduszko podejrzeć jegomościa i zrobić tsh i przeciwciała a resztę badań na tą planową już.
 
To i ja napiszę o sobie :) mam 27 lat, mamy z mężem pokładzie 3 latka- skończył właśnie w grudniu. Niby nie chciałam dużej różnicy wieku, ale chciałam trochę popracować po pierwszej ciąży 🙈 staraliśmy się od września i teraz pykło (oby). Wizytę mam na 22.12 więc trochę jeszcze poczekam. W ogóle wizytę mam na 8.25 a praca od 9. Jak się spóźnię to pytanie z jakimi nowinami 😋
 
Jestem już po wizycie i wszystko dobrze🙂. ❤️ Bije miarowo, dzidziuś ma równe 7 tygodni, dobrze zagnieżdżony, blizna nie powala grubością bo 2,8 ale lekarz mówi że nie jest źle i będziemy obserwować. Kamień z serca ale myślałam że zejdę na zawał, nie pamiętam kiedy ostatnio aż tak się denerwowałam.....bałam się bo miałam tydzień takich dziwnych plamień ale już ich nie ma a mały człowiek rozwija się prawidłowo. Następna planowa wizyta dopiero 12 stycznia ale co tydzień mam wpadać między pacjentkami, na serduszko podejrzeć jegomościa i zrobić tsh i przeciwciała a resztę badań na tą planową już.

Ooo mi nikt nie mierzył blizny bo wszyscy chórem mówili, że tego sie juz od dawna nie mierzy bo to nie ma znaczenia. Dopiero na porodówce poprosiłam z ciekawości miała coś około 2 ale w niczym to nie przeszkadzało
 
Jestem już po wizycie i wszystko dobrze🙂. ❤️ Bije miarowo, dzidziuś ma równe 7 tygodni, dobrze zagnieżdżony, blizna nie powala grubością bo 2,8 ale lekarz mówi że nie jest źle i będziemy obserwować. Kamień z serca ale myślałam że zejdę na zawał, nie pamiętam kiedy ostatnio aż tak się denerwowałam.....bałam się bo miałam tydzień takich dziwnych plamień ale już ich nie ma a mały człowiek rozwija się prawidłowo. Następna planowa wizyta dopiero 12 stycznia ale co tydzień mam wpadać między pacjentkami, na serduszko podejrzeć jegomościa i zrobić tsh i przeciwciała a resztę badań na tą planową już.
Super! Podobno najważniejsza jest i tak elastyczność. Rozumiem, że miałaś wcześniej cc, chodziłaś potem do fizjo urogin.?
 
Widzę że się przedstawiacie więc może i ja kilka słów o sobie. Mam 33 lata, 4 po ślubie. To moja 4 ciąża, pierwsza zatrzymana na etapie 6/7, potem dwie zdrowe dziewczynki 3 latka, 1,5, i teraz 3 dzidzi oby zdrowo donoszone do końca. Więcej dzieci już nie planujemy chociażby z uwagi że jestem po cc. Mąż po cichu liczy na synka, pewnie w styczniu już poznamy w przybliżeniu czy kto tam zamieszkał pod serduchem🙂. Różnica wieku między dziećmi stosunkowo nie duża, mam nadzieję że ogarniemy🙂🙂
 
Przebije Cię, moje najmłodsze ma 4 ;)

Rodziłaś naturalnie?
Oo to podobnie bo u nas właściwie 4.5, pierwsze cesarką ale drugiego już się niestety nie udało i urodziłam naturalnie
Dziewczyny szalejecie. Mi się zawsze marzyła mała różnica po między dziećmi 😉
To mi się zawsze marzyła 5 lat :) ale że chciałam szybko mieć dzieci i wrócić już do pracy to tak właśnie wybraliśmy
 
Ooo mi nikt nie mierzył blizny bo wszyscy chórem mówili, że tego sie juz od dawna nie mierzy bo to nie ma znaczenia. Dopiero na porodówce poprosiłam z ciekawości miała coś około 2 ale w niczym to nie przeszkadzało
U mnie też lekarka dokladnie blizny nie mierzyla, powiedziala, ze jest "lekko pocieniona" z jednej strony, ale już lepsza nie będzie, do obserwacji podczas ciazy
 
reklama
Super! Podobno najważniejsza jest i tak elastyczność. Rozumiem, że miałaś wcześniej cc, chodziłaś potem do fizjo urogin.?
Tak, też mi mówił że najważniejsza elastyczność ale np poniżej 2 mm uważana jest już za bardzo cienką. Ostatnie cc miałam 1,5 roku temu dlatego sprawdził już wszystko, najważniejsze że pęcherzyk daleko od blizny. Nie, po cc nigdzie nie chodziłam. Czułam się dobrze, a w domu dwoje maluchów na pokładzie to nawet nie było jak się gdzieś ruszyć
 
Do góry