reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Oo to podobnie bo u nas właściwie 4.5, pierwsze cesarką ale drugiego już się niestety nie udało i urodziłam naturalnie

To mi się zawsze marzyła 5 lat :) ale że chciałam szybko mieć dzieci i wrócić już do pracy to tak właśnie wybraliśmy
To, z którego masz dokładnie dziecko? :)
 
Hej. Mam do was pytanie. Czy którejś z was zmienił się śluz podczas ciąży? Ja dzisiaj na papierze miałam taki w kolorze kawy z mlekiem. W nocy czułam kłócia aż się obudziłam. Co to może znaczyć? Ja do poniedziałku zwariuje...
Mam zrobić kilka badań przed wizytą. Zastanawiam sie czy jutro nie pojechać ich zrobić.
 
Hej. Mam do was pytanie. Czy którejś z was zmienił się śluz podczas ciąży? Ja dzisiaj na papierze miałam taki w kolorze kawy z mlekiem. W nocy czułam kłócia aż się obudziłam. Co to może znaczyć? Ja do poniedziałku zwariuje...
Mam zrobić kilka badań przed wizytą. Zastanawiam sie czy jutro nie pojechać ich zrobić.
Myślę, że jeśli tylko się stresujesz lepiej pójść jak najwcześniej do lekarza
 
Hej. Mam do was pytanie. Czy którejś z was zmienił się śluz podczas ciąży? Ja dzisiaj na papierze miałam taki w kolorze kawy z mlekiem. W nocy czułam kłócia aż się obudziłam. Co to może znaczyć? Ja do poniedziałku zwariuje...
Mam zrobić kilka badań przed wizytą. Zastanawiam sie czy jutro nie pojechać ich zrobić.
Takie brązowe plamienia miałam w pierwszej ciąży w 7tc. Pojechałam do szpital, wszystko było ok, ale dostałam wtedy duphaston. Plamienia trwały ze dwa-trzy dni i potem już nigdy się nie pojawiły
 
Myślę, że jeśli tylko się stresujesz lepiej pójść jak najwcześniej do lekarza
Takie brązowe plamienia miałam w pierwszej ciąży w 7tc. Pojechałam do szpital, wszystko było ok, ale dostałam wtedy duphaston. Plamienia trwały ze dwa-trzy dni i potem już nigdy się nie pojawiły
Lekarza mam w poniedziałek. Zostaje tylko sor a tam to spędzę cały dzień i tylko sie będę denerwować.
Jutro pojadę do labu zrobić badania na poniedziałek.
Ja w związku z cudem jaki się stał jestem bardzo obstawiona lekami. Biorę luteinę.
 
Lekarza mam w poniedziałek. Zostaje tylko sor a tam to spędzę cały dzień i tylko sie będę denerwować.
Jutro pojadę do labu zrobić badania na poniedziałek.
Ja w związku z cudem jaki się stał jestem bardzo obstawiona lekami. Biorę luteinę.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ✊🏼
 
Lekarza mam w poniedziałek. Zostaje tylko sor a tam to spędzę cały dzień i tylko sie będę denerwować.
Jutro pojadę do labu zrobić badania na poniedziałek.
Ja w związku z cudem jaki się stał jestem bardzo obstawiona lekami. Biorę luteinę.
Skoro bierzesz już luteinę to na typ etapie poczekała bym do poniedziałku. Też miałam taki śluz ale u mnie najpierw był jakiś różowy śluz jednorazowo, na drugi dzień już brudny i też rano a kolejne dni taki ciemny jak fusy z kawy , potem jasny brąz i na końcu taki jak Ty odpisujesz jasny beż. Od kilku dni spokój, a na wizycie w porządku. Może coś się oczyszcza? A może podrazniasz coś ta luteiną, masz ja dopochwowo?
 
Skoro bierzesz już luteinę to na typ etapie poczekała bym do poniedziałku. Też miałam taki śluz ale u mnie najpierw był jakiś różowy śluz jednorazowo, na drugi dzień już brudny i też rano a kolejne dni taki ciemny jak fusy z kawy , potem jasny brąz i na końcu taki jak Ty odpisujesz jasny beż. Od kilku dni spokój, a na wizycie w porządku. Może coś się oczyszcza? A może podrazniasz coś ta luteiną, masz ja dopochwowo?
Dopochwowo. Mam nadzieję że to tylko efekt uboczny aplikacji. No nic. Trzeba czekać...
 
reklama
Do góry