reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Miałam najgorszą noc jaka tylko może być, po 20 byłam już w łóżku, ale zasnęłam dopiero przed 23, nie mogłam się ułożyć tak mnie piersi rwały 😪
 
reklama
Hej postanowiłam w końcu się ujawnić już podczytywalam wcześniej ale mam bardzo bogatą historię poronień na wczesnych etapach i miałam tego nie robić no ale moje ostatnie 2 ciążę skończyły się dobrze :) będzie co ma być. Mam 2 dzieci w tym jedno 5 miesięczne
Mam nadzieję że miło spędzimy tu czas ciąży
Pozdrawiam:)
Przebije Cię, moje najmłodsze ma 4 ;)

Rodziłaś naturalnie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny szalejecie. Mi się zawsze marzyła mała różnica po między dziećmi 😉
Tez chciałam mała, ale nie aż tak :) ta ciąża to zupełne zaskoczenie, właściwie nie powinna się zdarzyć, ale tez nie wiem czy coś z niej będzie, bo jak wspominałam przy wysokiej becie nie pojawił się zarodek. Właściwie beta i wielkość pęcherzyka wskazują na ciąże tydzień starsza, wiec tym bardziej powinien być widoczny. Chciałabym już wiedzieć na czym stoje.
 
Miałam najgorszą noc jaka tylko może być, po 20 byłam już w łóżku, ale zasnęłam dopiero przed 23, nie mogłam się ułożyć tak mnie piersi rwały 😪
Bardzo współczuję, trzymaj się. Nie wiem czy to jakieś pocieszenie ale ja od kilku dni mam tak że tylko wstanę to wymiotuję 😓🤢
 
Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Musi być dobrze! ❤️

Ja, 30 lat, zero dzieci, mężatka od ponad roku. Od zawsze moim marzeniem było posiadanie dzieci i to trójki! A tu tak los zadecydował :-) Także trzymam kciuki i za siebie, żeby wszystko potoczyło się dobrze ❤️
 
To i ja się odrobinę przedstawię ;) wkrótce 30 lat, mężatka od ponad 2 lat, ciąża druga, dzieci zero. Tak bardzo chciałabym, żeby się udało tym razem, ale panikuję, jak brzuch boli oraz jak już drugi dzień prawie mnie nie boli. Mam nadzieję, że wyluzuję za kilka tygodni, bo wykończyć się można.
Z uwagi na to, że jestem obecnie w trakcie kilkuletniego szkolenia zawodowego (jeszcze 2,5 roku), sierpień jest najlepszym miesiącem na poród :D mam przerwę wakacyjną jak studenci, więc nie musiałabym jeździć z wielkim brzuchem na zajęcia, ani wracać od razu po rozwiązaniu ;)
 
To i ja się przedstawię w lutym kończę 25 lat mam za sobą jedno poronienie 5 lat temu i 3,5 latke na pokładzie, więc to moja 3-cia ciąża, a jak się skończy zobaczymy, mężatką jestem od prawie 3 lat 😊
 
reklama
Do góry