reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny dzisiaj po 11 mam wizytę. Stres okropny, nie spałam w nocy. Trzymajcie kciuki

Trzymam kciuki!

Ja już bo becie. Nie wiem czy wyniki będą dzisiaj czy dopiero w poniedziałek. Wizyta dopiero wieczorem. Wiem, że ciążowo nic nie zobaczę, ale byle by to nie było coś gorszego :(
 
Dziewczyny dzisiaj po 11 mam wizytę. Stres okropny, nie spałam w nocy. Trzymajcie kciuki
trzymam kciuki 🤞

My właśnie w dordze do Suntago - jedziemy się po pluskać z całą rodzinką i moją mamą 😉

A właśnie! Bo ja się nie przedstawiłam 😝 W maju kończę 34 latka, na stanie - jeszcze 15 latek Krystian (w lipcu kończy 16 lat) i 12 letnia Eliza (w sumie to już 13 lat, bo w lutym), no i teraz będzie trzecie 😝 Mojego męża biologiczne pierwsze 😁 Jak tam się czujecie? 💐
 
trzymam kciuki 🤞

My właśnie w dordze do Suntago - jedziemy się po pluskać z całą rodzinką i moją mamą 😉

A właśnie! Bo ja się nie przedstawiłam 😝 W maju kończę 34 latka, na stanie - jeszcze 15 latek Krystian (w lipcu kończy 16 lat) i 12 letnia Eliza (w sumie to już 13 lat, bo w lutym), no i teraz będzie trzecie 😝 Mojego męża biologiczne pierwsze 😁 Jak tam się czujecie? 💐

U mnie podobnie w tym roku skończyłam 31 lat - syn ma 10, a córka 6 :)
Zazdroszczę wypadu do Suntago bo też bym się chętnie popluskała

Ja się ogólnie czuję dobrze, bolą mnie trochę piersi i podbrzusze, ale wydaje mi się że nie jest to jakiś nienormalny ból. Niech 21.12 będzie szybciej bo wtedy w 6tc już mam szansę wiedzieć co i jak, a teraz nadal to będzie gdybanie. A moim dzieciom ciężko jest wytłumaczyć by nie męczyć matki :(
 
Hej postanowiłam w końcu się ujawnić już podczytywalam wcześniej ale mam bardzo bogatą historię poronień na wczesnych etapach i miałam tego nie robić no ale moje ostatnie 2 ciążę skończyły się dobrze :) będzie co ma być. Mam 2 dzieci w tym jedno 5 miesięczne
Mam nadzieję że miło spędzimy tu czas ciąży
Pozdrawiam:)
 
Hej postanowiłam w końcu się ujawnić już podczytywalam wcześniej ale mam bardzo bogatą historię poronień na wczesnych etapach i miałam tego nie robić no ale moje ostatnie 2 ciążę skończyły się dobrze :) będzie co ma być. Mam 2 dzieci w tym jedno 5 miesięczne
Mam nadzieję że miło spędzimy tu czas ciąży
Pozdrawiam:)

Wow! Ale bedzie wesoło z taką malutka różnica wieku. A najstarsze ile ma?
 
reklama
Do góry