reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny polecam też dorzucić jakiś swój awatar - będzie nam łatwiej kojarzyć siebie i swoje historie 🙃
Ja na razie nie czuje się pewnie. Będę po wizycie na której zobaczę serduszko i ze wszystko jest Ok to będę się przedstawiać, pokazywać itd. Już raz się zadomowiłam na grupie i wyszło okropnie jak trzeba się pożegnać (oczywiście to tylko moje zdanie)
 
Dziewczyny, te z Was, które cierpią na bóle podbrzusza - to jest taki ciągły dyskomfort, czy pojawia sie i znika? Niby wiem, że te bole są normalne, ale jestem tak zestresowana sytuacją, że obawiam się tych bólów jak są, a także jak znikają :(
Pojawia się i znika ☺️.

Witam nowe mamusie i gratuluję 😍❤️
 
Yyy spokojnie, też wolę pozostać "w miarę" anonimowa. Nie chodziło mi aby każdy wstawiał tu swoje zdjęcie i mówił wszystko o sobie. Po prostu łatwiej kojarzyć historie przez awatar, tyle. 😊
 
Ja na razie nie czuje się pewnie. Będę po wizycie na której zobaczę serduszko i ze wszystko jest Ok to będę się przedstawiać, pokazywać itd. Już raz się zadomowiłam na grupie i wyszło okropnie jak trzeba się pożegnać (oczywiście to tylko moje zdanie)
To Ty zaszłaś w kwietniu?
 
Dokładnie, nawet jeśli tfu, tfu miałybyśmy się potem spotkać w wątku o poronieniach to też inaczej jak się kojarzymy. No chyba, że ktoś jest na grupie tylko na okres samej udanej ciąży
Można też dodać sygnaturę, tam również dziewczyny wpisują problemy zdrowotne i inne problemy
 
Yyy spokojnie, też wolę pozostać "w miarę" anonimowa. Nie chodziło mi aby każdy wstawiał tu swoje zdjęcie i mówił wszystko o sobie. Po prostu łatwiej kojarzyć historie przez awatar, tyle. 😊
Nie No ja bardzo chętnie jak już wszystko będzie Ok opowiem o sobie więcej, wstawię avatar nawet ze swoim zdjeciem
Nie mam z tym problemu 😉. Po prostu nie chce robić tego za wcześnie bo jak wspomniałam już raz za szybko wczułam 🤷🏻‍♀️ I serio było mi ciężej pisać na grupie ze muszę odejść i czytać te pożegnania niż powiedzieć najbliższym ze poroniłam (powtarzam to moje zdanie i moje odczucie) 😉
 
reklama
Do góry