reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Szczerze mówiąc nie wiem bo byłam wychowana w taki sposób by nie dać sobą pomiatać i walczyć o swoje.
Łatwo jest siedzieć z założonymi rękami i mówić, że się nie da. A potem mamy zdziwienie, że na luzaku jest wprowadzany zakaz aborcji :) Naprawdę myślę, że nie ma sensu ta dyskusja :) bo nie przekonamy siebie nawzajem
Mnie to akurat bez różnicy czy mi zapłaci zus czy zakład. Zwolnienie biorę ze względu na zagrożenie przez 3 mięśniaki i poronioną poprzednią ciążę. A na wakacje do Meksyku się nie wybieram więc...
 
reklama
tak wróciłam właśnie do domu. Wszystko jest dobrze lekarz zrobił mi cytologie ciąża młodsza ( bo cykle nieregularne) pęcherzyk jest i pęcherzyk żółtkowy, mam się stawić za 2 tygodnie na serduszko, wtedy można założyć kartę ciąży i zleci badania i oczywiście dostałam zwolnienie do 21, 😊 a tu zaczyna się nowe życie oby się pojawiło 😍
Super że wszystko dobrze 🥰❤️
 
Niestety tez tak miałam , i niestety przeczucie mnie nie myliło . Byłam dziś na usg , serduszko owszem słuchać jednak tętno bardzo słabe 122 w 6 tyg 2dnii . Pani doktor stwierdziła ze pęcherzyk zoltkowy jest spłaszczony i widok usg nie rokuje dobrze. Nawet nie założyła karty ciąży … stwierdziła , żebym się nienastawiala na ta ciąże i kazała przyjść za tydzień sprawdzić co dalej z tego będzie 😥
To są zawsze bardzo trudne sytuacje, wspolczuje nerwów w tym tygodniu :(
 
Pierwszy raz słyszę o jakiś kontrolach na l4 w ciąży 😨 przecież kobieta ma prawo iść na zwolnienie na cały okres ciąży i nie oznacza to siedzenia w domu…
Kontrole w ciąży są częste. Szczególnie teraz,gdy wszędzie szukają pieniędzy. Ciąża nie jest chorobą. Znam wiele przypadków,gdzie zabrali zasiłek chorobowy,bo lekarz orzecznik nie widział powodu do siedzenia w domu.
 
Nie mów mi o chińskim bo nie dość że z dziewczynkami też mi się sprawdził to teraz też wychodzi mała panna😉
Mi tez,ale jak patrzę na mojego męża,to nie widzę tej dziewczynki jakos :) Choć sprawdziłam z ciekawości Jonasa i księżyc tez był w żeńskim znaku,wiec jakaś iskierka nadziei jest. Poza tym bardzo naciskałam w drugiej ciąży lekarza,zeby podał płeć- i zasugerował w 12tyg dziewczynkę. Później okazało się,ze jednak wyrostek sie uniósł i nie mogłam tego przeżyć. Synek oczywiście przecudowny i szaleję na jego punkcie,ale już nie chce doświadczyć tego uczucia zawodu. Poza tym chłopcy są fajni i chyba mniej problemów z nimi jak patrzę na koleżanki :)
 
reklama
Mnie to akurat bez różnicy czy mi zapłaci zus czy zakład. Zwolnienie biorę ze względu na zagrożenie przez 3 mięśniaki i poronioną poprzednią ciążę. A na wakacje do Meksyku się nie wybieram więc...
Jak są podstawy to jak najbardziej,nawet trzeba. A i wyjazd na wakacje da się uzasadnić (zły stan zdrowia psychicznego,potrzeba zmiany klimatu z uwagi na stan zdrowia itp) :)
 
Do góry