reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Czy napisałam gdzieś, że wystarczy sam wpis w karcie pacjentki, nie poparty wynikami badań? 🤔
Nawiązałam do Twoich slow że „musi mieć coś wpisane w dokumentach” - ale absolutnie nie neguje Twojego zdania, chodzi mi o to że ZUS robi tak wnikliwe kontrole jakich wcześniej nie robił i obala czasami zwolnienia na diagnozy bez pokrycia w badaniach (jak np niepowsciagliwe wymioty). Kiedyś sam wpis naprawdę starczał.
 
Cześć dziewczyny, zapytam jeszcze o inną rzeczy czy każda z Was ma podniesioną temperaturę ciała do Ok. 37 czy zdążają się tez takie bardziej normalnie jak 36,6 lub 36,7?
 
Cześć dziewczyny, zapytam jeszcze o inną rzeczy czy każda z Was ma podniesioną temperaturę ciała do Ok. 37 czy zdążają się tez takie bardziej normalnie jak 36,6 lub 36,7?

Ja mam idealnie równo 36,6 - ale jak mierzyłam większość cyklu to miałam nawet 33 więc u mnie można ją uznać za podwyższoną. Tak samo mam z ciśnieniem zwykle w ciąży nie osiąga u mnie więcej niż to poprawne 120/80 ale bez ciąży to ja mam 70/50 :)
 
Dziś mam 5t2d i myślę, czy nie umówić się do lekarza, byłabym spokojniejsza, jak myślicie? Co powinien już zobaczyć?
To zależy jak długie masz cykle. W moich trzech poprzednich ciążach chwilę później, bo w 5+3 i 5+4 był już zarodek z bijącym sercem. Na pewno powinno być widać pęcherzyk
 
reklama
Dziś mam 5t2d i myślę, czy nie umówić się do lekarza, byłabym spokojniejsza, jak myślicie? Co powinien już zobaczyć?

To zależy co Cię uspokoi w 5 tygodniu może jeszcze nawet nie być nic widać, a już w ogóle mała szansa na zarodek, o serduszku nie mówiąc. Jeżeli uspokoi Cię sam pęcherzyk w macicy to idź. Ale jeżeli nie to ja bym nie szła. Ja miałam plan iść dopiero w 6tc bo u mnie w poprzednich ciążach już były zarodki, ale zaczęłam rano plamić więc dziś na CITO wizyta, choć nie wiem czy mi to coś może jak to np. biochemiczna
 
Do góry