reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dlaczego najgorsze ? Bardzo wiele szczepień działa dokładnie na tej zasadzie.
Szczepienie zmniejsza ogromnie ryzyko ciężkiego przebiegu i utraty zdrowia i życia oraz znacząco wpływa na zmniejszenie transmisji wirusa.

To nie jest nic dziwnego biorąc pod uwagę jak działa nasz układ immunologiczny i jak na niego oddziałują szczepienia.
To był oczekiwany i przewidywalny efekt.
Mam troszkę inne zdanie na ten temat, ale oczywiście każdy ma prawo mieć swoje. Zbyt dużo widziałam i słyszałam od osób które do nas przychodzą (pracuję jako masażystka wraz z rehabilitacją) i ani trochę nie przekonuje mnie to, że to konkretne szczepienie chroni.
 
reklama
Mój gin ma takie obłożenie że nie udało mi się dzisiaj do niego dostać. Jedyne co to przesunął mi termin z wtorku na sobotę. Może już będzie dobrze widać małego ktosia a przynajmniej taką mam nadzieję 🙂
Ja wizytę u swojego wypłakałam wręcz. Ale nie wyobrażam sobie, żeby kto inny mnie prowadził.
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie u gina. Musiałam ze względu na przepisane wcześniej leki (nie wiedziałam,czy mam je brać,czy odstawić). Widoczny malusi pęcherzyk ciążowy i beta 770. Bardzo wczesna ciąża. Wczoraj miałam dostać @,wiec i tak cud,ze lekarz coś zobaczył na usg.
Czy któraś z Was robiła betę w dniu spodziewanej @ i pamięta wynik?
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie u gina. Musiałam ze względu na przepisane wcześniej leki (nie wiedziałam,czy mam je brać,czy odstawić). Widoczny malusi pęcherzyk ciążowy i beta 770. Bardzo wczesna ciąża. Wczoraj miałam dostać @,wiec i tak cud,ze lekarz coś zobaczył na usg.
Czy któraś z Was robiła betę w dniu spodziewanej @ i pamięta wynik?
Tak, 48🤷‍♀️😂 albo nawet to było dzień po😉cykle wtedy 28-dniowe😄 gratulacje 😄
 
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie u gina. Musiałam ze względu na przepisane wcześniej leki (nie wiedziałam,czy mam je brać,czy odstawić). Widoczny malusi pęcherzyk ciążowy i beta 770. Bardzo wczesna ciąża. Wczoraj miałam dostać @,wiec i tak cud,ze lekarz coś zobaczył na usg.
Czy któraś z Was robiła betę w dniu spodziewanej @ i pamięta wynik?
Gratulacje 🥰 teraz kiedy idziesz? Ja miałam w dniu spodziewanej miesiączki 147, mam cykle 31-32 dniowe.
 
reklama
Hej Dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie u gina. Musiałam ze względu na przepisane wcześniej leki (nie wiedziałam,czy mam je brać,czy odstawić). Widoczny malusi pęcherzyk ciążowy i beta 770. Bardzo wczesna ciąża. Wczoraj miałam dostać @,wiec i tak cud,ze lekarz coś zobaczył na usg.
Czy któraś z Was robiła betę w dniu spodziewanej @ i pamięta wynik?
Ja robiłam dzień przed spodziewaną miesiączką i miałam 217 ☺️
 
Do góry