reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mi czasem robi się trochę słabo, no i brzuch odzywa się co jakiś czas.
Właśnie mnie brzuch ostatni czas bolał codziennie , od dwóch dni cisza nic nie boli. Zaczęłam się już nawet martwić . Jak to u Ciebie jest ? Tez cały czas czujesz takie pobolewanie czy zdarzają się dni ze nie czujesz nic ?
 
Ciekawa jestem na ile takiemu maluchowi się da wytłumaczyć że będzie rodzeństwo. Mój 13 miesięcy ma, jeszcze na piersi i śpiący z nami [emoji3590]
Wlasnie usypialam mojego i się zastanawialam tez jak to będzie [emoji87]
A jak karmisz, to nie boli cie podbrzusze? Ja co prawda jestem KPI, ale zauwazylam, że jak odciagam, to boli mnie jak na okres. I sie zastanawiam, czy na pewno dobrze robie, dalej odciągając[emoji848]
 
Wlasnie usypialam mojego i się zastanawialam tez jak to będzie [emoji87]
A jak karmisz, to nie boli cie podbrzusze? Ja co prawda jestem KPI, ale zauwazylam, że jak odciagam, to boli mnie jak na okres. I sie zastanawiam, czy na pewno dobrze robie, dalej odciągając[emoji848]
Nie, raczej nie. Może czasami trochę mnie to muli ale nie jakoś mocno. Generalnie KP jest ciężko zaszkodzić ciąży która już jest, problemy są raczej z zajściem w nią jeśli już.
 
Właśnie mnie brzuch ostatni czas bolał codziennie , od dwóch dni cisza nic nie boli. Zaczęłam się już nawet martwić . Jak to u Ciebie jest ? Tez cały czas czujesz takie pobolewanie czy zdarzają się dni ze nie czujesz nic ?
Mnie tez pobolewal,a teraz nie boli W pierwszych dwóch ciążach brałam aż czasami nospę. Teraz czuję się ok :) Chyba,ze to cisza przed burzą.
 
reklama
Wlasnie usypialam mojego i się zastanawialam tez jak to będzie [emoji87]
A jak karmisz, to nie boli cie podbrzusze? Ja co prawda jestem KPI, ale zauwazylam, że jak odciagam, to boli mnie jak na okres. I sie zastanawiam, czy na pewno dobrze robie, dalej odciągając[emoji848]
Ja tez karmiłam w ciąży i tez mnie tak ciągnęło. Nic się nie wydarzyło
 
Do góry