reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Właśnie mnie brzuch ostatni czas bolał codziennie , od dwóch dni cisza nic nie boli. Zaczęłam się już nawet martwić . Jak to u Ciebie jest ? Tez cały czas czujesz takie pobolewanie czy zdarzają się dni ze nie czujesz nic ?
Jak dużo odpoczywam to wogóle mnie nie boli. Ale jak za dużo działam w ciągu dnia to wtedy zaczyna.
 
reklama
No właśnie u mnie z tym cukrem na czczo jest problem, stąd insulina. Raz dziennie wieczorem biorę 7 jednostek. Rano miałam 88 więc już bardzo ładnie. Po pierwszym śniadaniu miałam 99 a po drugim 80 😱.
A jaki miałaś poziom glukozy na czczo bez insuliny? U mnie wczoraj 94 a dziś 98. Mam nadzieję, że uda mi się zbić samą dietą.
 
Jak dużo odpoczywam to wogóle mnie nie boli. Ale jak za dużo działam w ciągu dnia to wtedy zaczyna.
To normalne, narządy miednicy mniejszej masz mocniej ukrwione niż zawsze. Głupio zabrzmi to co powiem dla niektórych, ale ciąża „nie jest chorobą” sama w sobie.
Można się dużo ruszać, można podnosić takie standardowe rzeczy nawet milion razy dziennie (jak dziecko 10-15 kg), można spokojnie odebrać 15 kg paczkę od kuriera, można nawet biegać i podnosić ciężary (jeśli ktoś to robił przed ciążą), oczywiście jeśli samopoczucie pozwala i kobieta nie ma np niepowsciagliwych wymiotów bo wtedy ciężko zrobić cokolwiek pomiędzy nimi lub ciąży zagrożonej.
 
Ja mam wrażenie, że jednego dziecka nie ogarniam a co dopiero dwójka 🙈 jakieś złe myśli mnie naszły
Czasami też tak mam ale myśle że to przychodzi naturalnie. Kiedyś też nie wyobrażałam sobie nie mieć przespanej nocy od 1,5 roku, długo karmić i być „uwiązaną” a okazało się że kocham to jak nic innego w moim życiu 😂 wtulenie się w taką pachnącą główkę….
 
Dzień dobry kochane [emoji4] miłego dnia dla was [emoji4] któraś z was ma wizytę w tym tyg ? Czy tylko ja taka szybka ? [emoji848][emoji28]
 
reklama
I u mnie ból piersi. Ja to w ogóle na razie jestem przerażona, mam na stanie zbuntowanego dwuatka i nie wyobrażam sobie jak to będzie z dwójką 🙈
Z dwójką czasem łatwiej niż z jednym, przynajmniej u mnie tak jest🙂. Dwie dziewczyny 3 latka i półtora roku. Już się ze sobą bawią i jest wesoło. Jestem przy nich bardziej zorganizowana niż gdy była jedna córcia. Teraz od kilku dni czuję się koszmarnie takie mam mdłości, wymioty już też i też są plusy bo nie mam czasu tak skupiać się na objawach....poprostu trwam. A w pierwszej ciąży leżałam z niemocy i zdarzało mi się popłakać 😉
 
Do góry