reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć Dziewczynki, wygląda na to, że nieśmiało mogę zacząć siebie nazywać sierpniową mamusią 😊 Wczoraj, w 26 dc zrobiłam test ciazowy który wyszedł pozytywny. Od razu po tym szokującym odkryciu 👶😂 pojechałam na badanie krwi. Beta nieco ponad 20. Jutro rano robię powtórkę bety. Trzymajcie kciuki żeby był przyrost...Tymczasem mam do Was pytanie czy uważacie że beta w 26 dc na tym poziomie jak wyszło mi w badaniu jest ok? Serdecznie Was ściskam i pozdrawiam ❤😘
 
reklama
Cześć Dziewczynki, wygląda na to, że nieśmiało mogę zacząć siebie nazywać sierpniową mamusią 😊 Wczoraj, w 26 dc zrobiłam test ciazowy który wyszedł pozytywny. Od razu po tym szokującym odkryciu 👶😂 pojechałam na badanie krwi. Beta nieco ponad 20. Jutro rano robię powtórkę bety. Trzymajcie kciuki żeby był przyrost...Tymczasem mam do Was pytanie czy uważacie że beta w 26 dc na tym poziomie jak wyszło mi w badaniu jest ok? Serdecznie Was ściskam i pozdrawiam ❤😘
Ja zrobiłam test 5 dni przed miesiączką i był cień, beta 24dc była 45 😊 najważniejszy jest przyrost, nie martw się na zapas. Każda inaczej, niektóre zaczynają z betą jeszcze mniejszą i wszystko jest ok 😊
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje ! To maluch będzie mieć dobrze z obstawą ze starszego rodzenstwa. Mąż zaskoczony?
Mąż nie wierzy,ze to wpadka. Myśli,ze to zaplanowałam,bo od dwóch lat mówiłam,ze chciałabym jeszcze jedno dziecko. Nie wierzy,bo wiele lat wierzyłam testom owulacyjnym i samopoczuciu. Mało tego,jak chcieliśmy ciąże,to wiedziałam dokładnie kiedy i od razu mielismy dzieci. Nie wiem jak to możliwe i chyba to do mnie nie dociera
 
Ja się poraz kolejny zmartwiłam... progesteron spadł do 8, zadzwoniłam do gin przepisal luteinę 3x1... w poniedziałek na usg nie wiem totalnie co myśleć...
 
Cześć Dziewczyny :) czy mogę dołączyć? Właśnie przeżyłam szok,bo zobaczyłam dwie kreski. Zaliczyliśmy klasyczna wpadkę 🙈 Zrobiłam test,bo dziwnie się zaczęłam czuć. Zawsze miałam owulacje w 18/19dc,teraz od 14dc robiłam rety i były negatywne. Nie mam pojęcia kiedy zaszłam. Dodam,ze mam już dwoje dzieci i 40lat…
Jesteśmy z tego samego rocznika 🥰.
 
reklama
Ja się poraz kolejny zmartwiłam... progesteron spadł do 8, zadzwoniłam do gin przepisal luteinę 3x1... w poniedziałek na usg nie wiem totalnie co myśleć...
Tez miałam taki progesteron w drugiej ciąży. Brałam luteinę bardzo długo i wszystko było ok. Synek okaz zdrowia,urodzony w terminie
 
Do góry