reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mi test też wyszedł wcześnie bo 11 dni po a fazę lutealna mam długą 15/16 dni po. Beta wyszła w porządku ale progesteron mimo że w pierwszym badaniu wysoki bo 35,90 to w drugim dwa dni później już 24,90. Oczywiście już sobie wkręcam różne rzeczy😉
A bierzesz coś,żeby podnieść progesteron?
 
reklama
Hej dziewczyny.
Witam sie z Wami, choć jeszcze baaaardzo nieśmiało;)
Teoretycznie okres powinnam dostać dopiero 6.12, ale w czwartek robiąc kontrolna morfologie i tsh, zrobilam przy okazji betę[emoji87]
Wyszło 28. Dzisiaj 96. Mam nadzieję, że dalej będzie rosnąć:)
P.s to moja druga ciaza, w domu roczniak, którego wciąż karmię[emoji16]
super że się udało ! :)
 
Cześć Dziewczyny :) czy mogę dołączyć? Właśnie przeżyłam szok,bo zobaczyłam dwie kreski. Zaliczyliśmy klasyczna wpadkę 🙈 Zrobiłam test,bo dziwnie się zaczęłam czuć. Zawsze miałam owulacje w 18/19dc,teraz od 14dc robiłam rety i były negatywne. Nie mam pojęcia kiedy zaszłam. Dodam,ze mam już dwoje dzieci i 40lat…
Gratulacje ! To maluch będzie mieć dobrze z obstawą ze starszego rodzenstwa. Mąż zaskoczony?
 
Nie. Zrobiłam trzy razy, za trzecim wyszedł 26 i dałam już spokój z badaniami. Ale mam dziwne plamienia. Nie jest tego dużo ale jednak coś się pojawia od czasu do czasu. Z córkami brałam duphaston jakoś od 8/10 tygodnia bo byłam po poronieniu zatrzymanym ale czułam się po nim fatalnie. Teraz też już zaczynają się wymioty także gdyby dało radę to wolałabym nie brać dodatkowego progesteronu. No chyba że lekarz przepisze i musi być to wtedy pewnie tak
A bierzesz coś,żeby podnieść progesteron?
 
reklama
Do góry