reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mąż nie wierzy,ze to wpadka. Myśli,ze to zaplanowałam,bo od dwóch lat mówiłam,ze chciałabym jeszcze jedno dziecko. Nie wierzy,bo wiele lat wierzyłam testom owulacyjnym i samopoczuciu. Mało tego,jak chcieliśmy ciąże,to wiedziałam dokładnie kiedy i od razu mielismy dzieci. Nie wiem jak to możliwe i chyba to do mnie nie dociera
O kurcze, to niefajnie. Mam nadzieje jednak że mąż zrozumie że wpadki się zdarzają (jednak skoro się nie zabezpieczał to zaskoczony być nie powinien) i będzie okej :)
 
A ja mam wizytę w 5+2. Pielęgniarka pytała o datę miesiączki i powiedziała, że będzie ok.
To bardzo wcześnie, niekoniecznie będzie nawet pęcherzyk i YS, a już na pewno o ile ciąża nie jest starsza, nie będzie zarodka ani serduszka. Czyli w sumie nic nie potwierdzą.
 
Właśnie takiej odpowiedzi mi brakowało, bo w internecie same głupoty, dziękuje 💕
Kiedy badalas betę ?

Przy takim progesteronie, warto być badała regularnie co 2/3 dni betę i sprawdzała jak przyrasta. Sam niski progesteron o niczym nie świadczy, co więcej, wydzielany jest skokowo i waha się aż do 50%. Czyli zbadalabys 3h wcześniej i byłoby 16ng.

Natomiast jeśli obok tego byłaby beta nie przyrastająca tych 66% co dwa dni a jednak idąca w górę sprawa się komplikuje i warto to w takim przypadku monitorować.
 
To bardzo wcześnie, niekoniecznie będzie nawet pęcherzyk i YS, a już na pewno o ile ciąża nie jest starsza, nie będzie zarodka ani serduszka. Czyli w sumie nic nie potwierdzą.
Skoro tak mnie umówili to tak pójdę. Muszę wziąć dalej zwolnienie ze względu na ciężkie warunki pracy. W poprzedniej ciąży też byłam wcześnie na wizycie i pęcherzyk był.
 
Właśnie takiej odpowiedzi mi brakowało, bo w internecie same głupoty, dziękuje 💕
Nie ma nic gorszego niż dr Google. Można się wykończyć psychicznie. A ciężko nie czytać. Brałam cała ciąże leki na podtrzymanie i ani razu nie leżałam nawet na podtrzymaniu. A opiekowałam się wtedy szalonym niespełna dwulatkiem,który postanowił nie mieć drzemki od momentu mojego zajecia w ciąże. Byłam wykończona psychicznie i fizycznie ;)
 
reklama
Do góry