reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
W diagnostyce wlasnie.. 🤔
Wiesz co ja miałam w diagnostyce betę szybko tzn 4/5 godzin i była, za to na progesteron czeka się mega długo. Co ciekawe, w sobotę był szybciej niż w zwykły dzień bo około 19.
W każdym razie nie ma się co denerwować bo na pewno będzie, może poprostu dużo próbek dzisiaj mieli do badań
 
Wiesz co ja miałam w diagnostyce betę szybko tzn 4/5 godzin i była, za to na progesteron czeka się mega długo. Co ciekawe, w sobotę był szybciej niż w zwykły dzień bo około 19.
W każdym razie nie ma się co denerwować bo na pewno będzie, może poprostu dużo próbek dzisiaj mieli do badań
Z jednej strony rozumiem, ale i tak juz sie niecierpliwie ;p i tak dlugo juz wytrzymałam ;p
 
Hej Mamusie! Mam nadzieję, że mogę już dołączyć i zostać z Wami na dluuuugo 🥰
Tydzień temu, dzień przed okresem test wyszedł pozytywny ❤️ wizyta u lekarza na 8 grudnia. Myślicie, że coś już będzie widać czy za wcześnie? Według obliczeń to będzie 6 tydzień i 2dni.
 
Hej Mamusie! Mam nadzieję, że mogę już dołączyć i zostać z Wami na dluuuugo 🥰
Tydzień temu, dzień przed okresem test wyszedł pozytywny ❤️ wizyta u lekarza na 8 grudnia. Myślicie, że coś już będzie widać czy za wcześnie? Według obliczeń to będzie 6 tydzień i 2dni.
Witaj kochana ❤️. Trudno powiedzieć. Może być widać ale nie musi 🤗. A wiesz kiedy była owulacja?
 
reklama
Hej dziewczyny!🙃
Trochę nieśmiało ale chętnie dołączę do Was. U mnie również sytuacja jeszcze świeża, emocje nadal nie opadły ❤
24.11 - beta 64,36 mlU
26.11 - beta 200,10 mlU + progesteron 29,44ng
Ostatnia miesiączka była 31.10.
Wizytę u gina mam 6.12 myślę, że to trochę za wcześnie, chociaż po cichu liczę, że mi potwierdzi cokolwiek😃

Póki co bolą piersi i lekko podbrzusze od czasu do czasu i po prostu świat oszalał w mojej głowie. Staraliśmy się z mężem ponad rok.
Dużo zdrówka i trzymam kciuki za Wszystkich!💙
 
Do góry