reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Bedzie sie dzialo! Ale sie zageszcza tu od porodow… ja chyba czuje ze bede ostatnia….:/
Ja dzis jakies dreszcze i zimno:((( tylko tego brakowalo na koncowce. To juz bedzie chyba 4 choroba w ciazy:/
Ja, będę zaraz przed tobą lub po. A może w ten sam dzień hehe. Jeszcze nie zaczęłam tykać tak jak dziewczyny. Brak skurczy, jedyne to ból krocza, ale to pewnie dlatego że na tyłku nie usiedzę, muszę coś robić to odkurzać, to sprzątać w ogrodzie, rozkręcać meble, pranie dźwigać, myć okna, dziś nawet umyłam lodówkę, a zakupy to też ja. Te czynności nie trwają długo bo max godzinę i potem to odpoczywam, by znów coś porobić. Ale szczerze lepiej się czuję gdy mój dzień jest aktywny.
 
Mam takie dziwne pytanie. Czy przed porodami śniło wam się coś z tym związane, np ze jesteś już po, lub w trakcie, a może coś związanego z porodem? Bo ostatnio mi się takie coś śni i zastanawiam się czy to mój ukryty lęk, czy coś się zbliża.
 
Mam takie dziwne pytanie. Czy przed porodami śniło wam się coś z tym związane, np ze jesteś już po, lub w trakcie, a może coś związanego z porodem? Bo ostatnio mi się takie coś śni i zastanawiam się czy to mój ukryty lęk, czy coś się zbliża.
Ja nie mam takich snów, za to mój mąż takie ma 😂
 
Mam takie dziwne pytanie. Czy przed porodami śniło wam się coś z tym związane, np ze jesteś już po, lub w trakcie, a może coś związanego z porodem? Bo ostatnio mi się takie coś śni i zastanawiam się czy to mój ukryty lęk, czy coś się zbliża.
Takie realne sny sa normalne. Mi sie sni cudowna rzecz - ze mam tyle mleka ze niunia ssie i ssie i ze pieknie pije mleczko. To cudwone sny sa💓💓💓
Porod sam chyba jeszcze mi sie nie snil. Ale jest to tak wielkie wspaniale a jednoczesnie nieznane i przerazajace wydarzenie ze kazde najdziwniejsze sny maja prawo sie snic:)
A ja myslalam ze Ty juz zaraz rodzisz:)
Tez wole aktywnie bo to znaczy ze sie dobrze czuje:) a jak cos nie tak to poprostu zalegam caly dzien jak zwloki.
Ja sie ogromnie ciesze ze pogoda taka laskawa ze i deszcz i chlodek…:)
 
Ja, będę zaraz przed tobą lub po. A może w ten sam dzień hehe. Jeszcze nie zaczęłam tykać tak jak dziewczyny. Brak skurczy, jedyne to ból krocza, ale to pewnie dlatego że na tyłku nie usiedzę, muszę coś robić to odkurzać, to sprzątać w ogrodzie, rozkręcać meble, pranie dźwigać, myć okna, dziś nawet umyłam lodówkę, a zakupy to też ja. Te czynności nie trwają długo bo max godzinę i potem to odpoczywam, by znów coś porobić. Ale szczerze lepiej się czuję gdy mój dzień jest aktywny.
No to moze bedziemy razem rodzic:) Skurcze tez mam tylko te co od 20 tyg mam. W nocy czasem niespokojnie spie i wydaje mi sie ze cos tam boli. Ale nic wiecej sie nie dzieje. Juz nawet przywyklam do wstawania siku w nocy 2-3 razy do tego stopnia ze jak dzis obudzilam sie o 5 dopiero to sie wystarszylam ze cos ze mna nie tak:))

U Ciebie wicie gniazdka idzie pełną parą:) ja tez juz kwiatki mam, jeszcze ziola musze na nowe wymienic bo mi robaki zjadly miete i bazylie😂
 
reklama
No to moze bedziemy razem rodzic:) Skurcze tez mam tylko te co od 20 tyg mam. W nocy czasem niespokojnie spie i wydaje mi sie ze cos tam boli. Ale nic wiecej sie nie dzieje. Juz nawet przywyklam do wstawania siku w nocy 2-3 razy do tego stopnia ze jak dzis obudzilam sie o 5 dopiero to sie wystarszylam ze cos ze mna nie tak:))

U Ciebie wicie gniazdka idzie pełną parą:) ja tez juz kwiatki mam, jeszcze ziola musze na nowe wymienic bo mi robaki zjadly miete i bazylie😂
Miałam ostatnio to samo z sikaniem. Normalnie latałam po kilka razy w nocy a ostatnie dwie noce miałam spokojne. Dopiero poszłam nad ranem.
 
Do góry