reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Opieka super, wiesz co… widze, ze lekarze maja w ogole podzielone zdania…
Bo lekarka wczoraj naciskała na cesarkę, a dzisiaj pan doktor powiedział, ze jest tak 50/50
50 za cesarka, a 50 za naturalnym, bo uważa, ze mam bardzo dobre warunki do porodu naturalnego
Pod bardzo dobre warunki co się mieści? :))) Bardzo jestem ciekawa.
Jest jakas widzę nadzieja na SN.
A Ty masz jakieś teraz preferencje czy już odpuściłas?
 
reklama
Masz jeszcze troszkę czasu, wiec korzystaj z tych dobrych dni. Ja juz siedzę jak na szpilkach. Myślałam, że gdzieś dziś z dziećmi pojedziemy, ale już się boję gdzieś dalej jechać. Przez to czekanie dzieciaki tracą, bo nigdzie nie jedziemy.
Tak korzystam że wyrzucam zabawki moich dziewczyn. Dość ciągłego bałaganu. Ciągle coś się wala po podłodze, zabawki są wymieszane itp. Gdy były młodsze to bawiły się i odkładały na miejsce, segregowały itp a teraz to mają totalny Chaos. Muszę rozdać trochę bo to żal wrzucić co po niektóre.
 
Pod bardzo dobre warunki co się mieści? :))) Bardzo jestem ciekawa.
Jest jakas widzę nadzieja na SN.
A Ty masz jakieś teraz preferencje czy już odpuściłas?
Po tym jak mi wczoraj powiedziala, ze jie bd ryzykować zycia dziecka poprzez porod SN, to powiem Ci boje sie, ze mała moze byc niedotleniona czy cos..
Wczoraj sie nastawiłam na cesarke .. a dzisiaj znowu mi namieszali 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Lekarz powiedzial mi, ze czekamy do jutra, jutro znowu bd inny lekarz, czyli to juz bd opinia 3 lekarza, maja zebrać konsylium i zadecydują co bd dla nas najlepsze
 
Po tym jak mi wczoraj powiedziala, ze jie bd ryzykować zycia dziecka poprzez porod SN, to powiem Ci boje sie, ze mała moze byc niedotleniona czy cos..
Wczoraj sie nastawiłam na cesarke .. a dzisiaj znowu mi namieszali 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Lekarz powiedzial mi, ze czekamy do jutra, jutro znowu bd inny lekarz, czyli to juz bd opinia 3 lekarza, maja zebrać konsylium i zadecydują co bd dla nas najlepsze
Czekamy na info 😊
U mnie znów skurcze co 10min od 2.00 do 4.30. Łaziłam po mieszkaniu ale nic się więcej nie ruszyło. Zastanawiam się czy nie napisać do mojego lekarza czy nie podjechać na ktg do szpitala.
 
Czekamy na info 😊
U mnie znów skurcze co 10min od 2.00 do 4.30. Łaziłam po mieszkaniu ale nic się więcej nie ruszyło. Zastanawiam się czy nie napisać do mojego lekarza czy nie podjechać na ktg do szpitala.
A ja cała noc mialam skurcze, ale nie jakos czesto, wiec nawet nie sprawdzalam co ile.. Ale zadne sie nie zapisały na ktg, wiec to chyba jeszcze nie te porodowe 😮 sama nie wiem ..
 
A ja cała noc mialam skurcze, ale nie jakos czesto, wiec nawet nie sprawdzalam co ile.. Ale zadne sie nie zapisały na ktg, wiec to chyba jeszcze nie te porodowe 😮 sama nie wiem ..
To pewnie przepowiadające. U mnie z zegarkiem w ręku co 10min, promieniujace do krzyża i cały brzuch mi się spinal. Jestem nie wyspana przez nie.
Ciekawe co u ciebie postanowią.
 
reklama
Do góry