reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A moze to przez to ze sie w nocy spocilam jak szczur?? Czy hormony tak nie dzialaja ze sie czlowiek poci??
Oj działają, działają. Ja się straszy pocę, czasem biorę prysznic kilka razy w ciągu dnia. A do toalety chodzę max 1raz w tej ciąży, jakoś mało. W poprzedniej też latałam po kilka razy.
 
Hormony hehe a ja myślałam że to moja tusza i dlatego tak się poce 🤣
Ja się zaczelam pocić pod nosem i pod dolną wargą i tak mnie to strasznie stresuje że co chwila mam wrażenie że makijaż mi spłynął 🤦‍♀️
A propos snów i oczekiwania to do mnie nie dociera że to już końcówką i co lepsze tak bardzo to bagatelizuje że nadal torby nie mam spakowanej 🤣
 
Ja się zaczelam pocić pod nosem i pod dolną wargą i tak mnie to strasznie stresuje że co chwila mam wrażenie że makijaż mi spłynął 🤦‍♀️
A propos snów i oczekiwania to do mnie nie dociera że to już końcówką i co lepsze tak bardzo to bagatelizuje że nadal torby nie mam spakowanej 🤣
Szalona kobieto! Podziwiam za odwage!:) pod nosem tez wlasnie sie poce! Ale tylko jak mam krem bb. Podklad chyba dZiala cuda😂
 
A propos snów i oczekiwania to do mnie nie dociera że to już końcówką i co lepsze tak bardzo to bagatelizuje że nadal torby nie mam spakowanej 🤣
Gdyby nie to że mąż naciskał w tamtym tygodniu na spakowanie torby to pewnie bym tego nie zrobiła jeszcze. Więc jest spakowana, tylko ładowarki do tel i przekąsek w niej nie ma.

A tylko dlatego prosił o to bo on pracuje nie ma wolnego i jak będą skurcze to mam wzywać karetkę i poprosić sąsiadkę by miała oko na dzieciaki. A gdy tylko wody to na spokojnie do koleżanki dzieci dam i sama pojadę.
 
I jak tam u was? Ja mam na dzisiaj termin i dzisiaj mamy z mężem rocznicę ślubu, tak wiec czekam, aż córcia zrobi nam prezent i dziś wyskoczy 😊
A tak na serio to nie wierzę, że dziś się zacznie, więc muszę przepakowac torbę i jutro stawiam się na oddział 😭 skurcze nadal mam ale nieregularne.
Ciągle myślę o @mysza33 jak malutki się ma 😞 mam nadzieję, że dobrze.
 
I jak tam u was? Ja mam na dzisiaj termin i dzisiaj mamy z mężem rocznicę ślubu, tak wiec czekam, aż córcia zrobi nam prezent i dziś wyskoczy 😊
A tak na serio to nie wierzę, że dziś się zacznie, więc muszę przepakowac torbę i jutro stawiam się na oddział 😭 skurcze nadal mam ale nieregularne.
Ciągle myślę o @mysza33 jak malutki się ma 😞 mam nadzieję, że dobrze.
Też trzymam kciuki za Stasia małego wojownika. Mam nadzieję że u nich wszystko dobrze. Że woda w płucach była zachłystowa i po usunięciu problem znikł.

Dona nigdy nie mów nigdy do końca dnia daleko, trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry