reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
I jak tam u was? Ja mam na dzisiaj termin i dzisiaj mamy z mężem rocznicę ślubu, tak wiec czekam, aż córcia zrobi nam prezent i dziś wyskoczy 😊
A tak na serio to nie wierzę, że dziś się zacznie, więc muszę przepakowac torbę i jutro stawiam się na oddział 😭 skurcze nadal mam ale nieregularne.
Ciągle myślę o @mysza33 jak malutki się ma 😞 mam nadzieję, że dobrze.
No i jak dzisiaj?!?
Tak na pewno maluszej @mysza33 dzielnie walczy 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
I jak tam u was? Ja mam na dzisiaj termin i dzisiaj mamy z mężem rocznicę ślubu, tak wiec czekam, aż córcia zrobi nam prezent i dziś wyskoczy 😊
A tak na serio to nie wierzę, że dziś się zacznie, więc muszę przepakowac torbę i jutro stawiam się na oddział 😭 skurcze nadal mam ale nieregularne.
Ciągle myślę o @mysza33 jak malutki się ma 😞 mam nadzieję, że dobrze.
Wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy!!!
Niech to bedzie cudownie lekki porod i same piekne przezycia💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸
 
O to w szpitalu??
Ja sie dzis bede umawiac na ktg w terminie czyli 21.08
Dziś jeszcze miałam u swojej lekarki. Następne za dwa tygodnie 23 w dniu terminu już w szpitalu i potem co dwa dni na KTG do szpitala. KTG pokazało jakieś tam minimalne skurcze tak mi się wydaje jak przez chwilę widziałam zapis. Szyjka trochę skrócona i minimalnie otwarta. Czekamy.
 
Dziś jeszcze miałam u swojej lekarki. Następne za dwa tygodnie 23 w dniu terminu już w szpitalu i potem co dwa dni na KTG do szpitala. KTG pokazało jakieś tam minimalne skurcze tak mi się wydaje jak przez chwilę widziałam zapis. Szyjka trochę skrócona i minimalnie otwarta. Czekamy.
Trzymam kciuki✊🏻✊🏻✊🏻
Czyli Ty nic nie czujesz a one sa?
Ja w nocy przez sen czuje bol brzucha ale nic wiecej. Spie dalej wiec chyba luz.
 
Dziś jeszcze miałam u swojej lekarki. Następne za dwa tygodnie 23 w dniu terminu już w szpitalu i potem co dwa dni na KTG do szpitala. KTG pokazało jakieś tam minimalne skurcze tak mi się wydaje jak przez chwilę widziałam zapis. Szyjka trochę skrócona i minimalnie otwarta. Czekamy.
Ja finalnie mam 22.08 ktg
Bo termin na niedziele przypada
 
I jak tam u was? Ja mam na dzisiaj termin i dzisiaj mamy z mężem rocznicę ślubu, tak wiec czekam, aż córcia zrobi nam prezent i dziś wyskoczy 😊
A tak na serio to nie wierzę, że dziś się zacznie, więc muszę przepakowac torbę i jutro stawiam się na oddział 😭 skurcze nadal mam ale nieregularne.
Ciągle myślę o @mysza33 jak malutki się ma 😞 mam nadzieję, że dobrze.
Co taka cisza??? Jest akcja?!?
✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Do góry