reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Co to moje dziecko w brzuchu dziś wyczynia. Wbija się tak nogami że stopę można zobaczyć lub piąstkę. Pod ręką czuć miejscowo taka kulkę lub owal. A ból że hej.
Czy też tego doświadczacie ? Moje trzecia dzidzia a coś takiego poraz pierwszy.
 
reklama
Co to moje dziecko w brzuchu dziś wyczynia. Wbija się tak nogami że stopę można zobaczyć lub piąstkę. Pod ręką czuć miejscowo taka kulkę lub owal. A ból że hej.
Czy też tego doświadczacie ? Moje trzecia dzidzia a coś takiego poraz pierwszy.
Ja tak miałam do tej pory, bardzo widoczne kopniaki, nawet udawało mi się wtedy głaskać te wybrzuszenia i specjalnie mocniej wyciskał nóżki 🤣 ogólnie moje dziecko było bardzo ruchliwe, przy każdym badaniu czy ktg. Dopiero teraz się wyciszył i uspokoił, już nie ma tych kopniaków.
Może u Ciebie też tak jest jak coś zjesz, albo słodkie albo kwaśne?
 
Ja tak miałam do tej pory, bardzo widoczne kopniaki, nawet udawało mi się wtedy głaskać te wybrzuszenia i specjalnie mocniej wyciskał nóżki 🤣 ogólnie moje dziecko było bardzo ruchliwe, przy każdym badaniu czy ktg. Dopiero teraz się wyciszył i uspokoił, już nie ma tych kopniaków.
Może u Ciebie też tak jest jak coś zjesz, albo słodkie albo kwaśne?
Jem dużo owoców ostatnio. Gdy gorąco to soczyste wchodzą najlepiej. 35t i 4d i rusza się rzadziej ale bardziej konkretnie. Tak że cały brzuch chodzi lub tak jak pisałam wcześniej dziś nowe doświadczenia. Nie mogę się doczekać 1.08 bo mam KTG i kontrolę i zrobię prywatnie ostatnie USG. Ciekaw jestem ile będzie ważyć.
 
Jem dużo owoców ostatnio. Gdy gorąco to soczyste wchodzą najlepiej. 35t i 4d i rusza się rzadziej ale bardziej konkretnie. Tak że cały brzuch chodzi lub tak jak pisałam wcześniej dziś nowe doświadczenia. Nie mogę się doczekać 1.08 bo mam KTG i kontrolę i zrobię prywatnie ostatnie USG. Ciekaw jestem ile będzie ważyć.
Jest chyba dosyć już duży i się nie mieści, dlatego tak się próbuje naciągać :) jest to bardzo fajne doświadczenie. I też zawsze nie mogłam się doczekać badania żeby go zobaczyć i dowiedzieć się jakie ma wymiary i wagę. Ale ja już się nie dowiem, tylko przed samym porodem w szpitalu a to już za 8dni 😬
 
Co to moje dziecko w brzuchu dziś wyczynia. Wbija się tak nogami że stopę można zobaczyć lub piąstkę. Pod ręką czuć miejscowo taka kulkę lub owal. A ból że hej.
Czy też tego doświadczacie ? Moje trzecia dzidzia a coś takiego poraz pierwszy.
Moja też tak robi, jest głową w dół, wiec ewidentnie wypycha nogi i stópki tak widać 😁 uczucie średnie, ale widok super 😊
 
Jest chyba dosyć już duży i się nie mieści, dlatego tak się próbuje naciągać :) jest to bardzo fajne doświadczenie. I też zawsze nie mogłam się doczekać badania żeby go zobaczyć i dowiedzieć się jakie ma wymiary i wagę. Ale ja już się nie dowiem, tylko przed samym porodem w szpitalu a to już za 8dni 😬
Wow 8 dni! Mi do terminu z OM 16dni, nie wiem kiedy to zleciało. W środę mam ostatnią wizytę i ustalimy kiedy na oddział idę na wywołaniem 🙈 cieszę się i boję jednocześnie.
 
Jest chyba dosyć już duży i się nie mieści, dlatego tak się próbuje naciągać :) jest to bardzo fajne doświadczenie. I też zawsze nie mogłam się doczekać badania żeby go zobaczyć i dowiedzieć się jakie ma wymiary i wagę. Ale ja już się nie dowiem, tylko przed samym porodem w szpitalu a to już za 8dni 😬
Za 8 dni to ja mam USG. A ty w tym czasie będziesz mieć już baby na świecie.
 
Dlaczego wywołanie ?
Ponieważ mała raczej sama nie zdecyduje się na wyjście (2 poprzednie porody wywoływane), a jestem na zastrzykach przeciwzakrzepowych, bo mam stwierdzoną Trombofilie i 3 miesiące po ostatnim porodzie miałam zakrzep. Dlatego lepiej żebym rodziła pod kontrolą, odstawiła w odpowiednim czasie zastrzyki i żeby mała jiz na oddziale była monitorowana. Lepiej też żeby poród był planowany bo w razie nagłego CC lepiej żebym nie miała tak rozrzedzonej krwi. Dodatkowo jestem po 3 poronieniach w tym ciąży bliźniaczej, prawdopodobnie właśnie przez nadkrzepliwosc (wtedy jeszcze nie stwierdzona).
 
reklama
Do góry