reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A powiem szczerze że to zaufany lekarz i jeden z lepszych w moim terenie. Tym bardziej że prowadził moją pierwszą ciążę i bardzo o mnie dbał. Szkoda że tak teraz wyszło.

Dziewczyny byłam na basenie, czuje się taka lekka, nogi już nie są opuchnięte, czuje się tak dobrze :) dobrze, że tam nie zaczęłam rodzić 😋
Ale zazdroszczę basenu 😭 my mieliśmy jutro jechać, ale niestety przez chorobę małej nigdzie nie pojedziemy 😭
 
reklama
My dziś na placu zabaw. Jutro Grill. A później hmmm się zobaczy. Wakacje w domu muszę dziewczyną coś zorganizować by się nie nudziły.

P.s młody właśnie tak się poruszył aż myślałam że wyskoczy. Uff
 
My dziś na placu zabaw. Jutro Grill. A później hmmm się zobaczy. Wakacje w domu muszę dziewczyną coś zorganizować by się nie nudziły.

P.s młody właśnie tak się poruszył aż myślałam że wyskoczy. Uff
Właśnie te wakacje.. zamiast wypoczywać na końcówce ciąży to my musimy organizować czas dzieciakom żeby się nie nudziły 😉 bo potem tylko słyszę, że nie chce się bawić itd..
 
U mnie się dziś ochłodziło, aż przyjemnie posiedzieć na zewnątrz. Pobudka jak zwykle bardzo wczesna, młody po śniadaniu już wariuje chociaż nie tak jak kiedyś. Mam wrażenie, że ruchy delikatnie się uspokoiły. Reszta dolegliwości pozostała, stopy wciąż czuję jakie są ciężkie. Reszta śpi, cicho i korzystam z samotności 🙃
 
U mnie się dziś ochłodziło, aż przyjemnie posiedzieć na zewnątrz. Pobudka jak zwykle bardzo wczesna, młody po śniadaniu już wariuje chociaż nie tak jak kiedyś. Mam wrażenie, że ruchy delikatnie się uspokoiły. Reszta dolegliwości pozostała, stopy wciąż czuję jakie są ciężkie. Reszta śpi, cicho i korzystam z samotności 🙃
U mnie jak nie ma szkoły to dzieci przed 6 na nogach a w dni szkolne trzeba je budzić bo wstać nie mogą.
 
U mnie się dziś ochłodziło, aż przyjemnie posiedzieć na zewnątrz. Pobudka jak zwykle bardzo wczesna, młody po śniadaniu już wariuje chociaż nie tak jak kiedyś. Mam wrażenie, że ruchy delikatnie się uspokoiły. Reszta dolegliwości pozostała, stopy wciąż czuję jakie są ciężkie. Reszta śpi, cicho i korzystam z samotności 🙃
Kurczę u nas chłodniej było w piątek i wczoraj od dziś znów upał
 
reklama
Do góry