reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja codziennie praktycznie od 34 tc czuje wieczorami skurcze, bol w kroku i takie rozpieranie jak bym miała urodzić. Miałam wizytę 1 lipca i wszystko ok. Następna wizyta 13 lipca jeśli doczekam
Skurcze to ja mam nawet od 20 tc z bolem.
A ile masz i jak dlugie?

Oby szyjka byla OK!
 
reklama
Mam takie identyczne dolegliwości co @mysza33.
Nie mam żadnych wskazań medycznych do CC, lekarz sam zapytał jak chce rodzic. Poprzednia ciąża zakończyła się CC, brak postępu porodu. Bardzo się wymęczyłam i po prostu nie chce już takiej powtórki.
 
Skurcze to ja mam nawet od 20 tc z bolem.
A ile masz i jak dlugie?

Oby szyjka byla OK!
Czasem zdarza się że tak z piec razy co 10 minut, potem wszystko się uspokaja.
Na ostatniej wizycie lekarz mówił że szyjka narazie zamknięta ale że porod może być nieprzewidywalny i możemy się zobaczyć tego 13 go lipca a może już nie...mimo że termin mam dopiero na 31 lipca.
 
Mam takie identyczne dolegliwości co @mysza33.
Nie mam żadnych wskazań medycznych do CC, lekarz sam zapytał jak chce rodzic. Poprzednia ciąża zakończyła się CC, brak postępu porodu. Bardzo się wymęczyłam i po prostu nie chce już takiej powtórki.
To jest moja pierwsza ciąża więc nie mam doświadczenia i lekarz mówi że nie ma wskazań do cc ale ogólnie boję się porodu. Jedne Panie chwalą sobie cc inne że nigdy w życiu, lepiej SN.
Sama nie wiem...
Ty przynajmniej już mniej więcej wiesz czego sie spodziewać
 
To jest moja pierwsza ciąża więc nie mam doświadczenia i lekarz mówi że nie ma wskazań do cc ale ogólnie boję się porodu. Jedne Panie chwalą sobie cc inne że nigdy w życiu, lepiej SN.
Sama nie wiem...
Ty przynajmniej już mniej więcej wiesz czego sie spodziewać
Myślę, że zbyt wielki strach nie jest wskazany w zadnej sytuacji i jesli masz
Takiego lekarza to super, tylko pozazdroscic. Twoj spokoj i bezpieczenstwo jest najwazniejszej. Ja nawet nie pytalam o cc bo uznalam ze chce naturalnie jesli tylko sie da. Ciekawe ile razy w trakcie pozaluje tej decyzji😄😄😄
 
Czasem zdarza się że tak z piec razy co 10 minut, potem wszystko się uspokaja.
Na ostatniej wizycie lekarz mówił że szyjka narazie zamknięta ale że porod może być nieprzewidywalny i możemy się zobaczyć tego 13 go lipca a może już nie...mimo że termin mam dopiero na 31 lipca.
No to juz bliziutko…. Trzymam kciuki!!
 
Mam takie identyczne dolegliwości co @mysza33.
Nie mam żadnych wskazań medycznych do CC, lekarz sam zapytał jak chce rodzic. Poprzednia ciąża zakończyła się CC, brak postępu porodu. Bardzo się wymęczyłam i po prostu nie chce już takiej powtórki.
Rozumiem:) juz jestes swiadomą mamą i wiesz czego na pewno nie chcesz!
 
U mnie znów kryzys. Sama nie wiem czego chcę. Czuję się gruba, brzydka jak wieloryb na plaży który się ruszać nie może a leżeć też mu źle.
 
reklama
Do góry