reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Kurcze, to ja się nieźle spasłam :D
Spokojnie, ja w poprzedniej ciąży miałam 28 kg na plusie. Wszystko zeszło w natłoku zajęć 😉 Teraz z uwagi na stres w tej ciąży, choroby i cukrzycę miałam już +9 ale schudłam. Nie ma reguły. Do poprzedniej wagi i tak wrocisz a ważne żeby dostrczac odżywczych składników.
 
Spokojnie, ja w poprzedniej ciąży miałam 28 kg na plusie. Wszystko zeszło w natłoku zajęć 😉 Teraz z uwagi na stres w tej ciąży, choroby i cukrzycę miałam już +9 ale schudłam. Nie ma reguły. Do poprzedniej wagi i tak wrocisz a ważne żeby dostrczac odżywczych składników.
No właśnie większe zmartwienie to zbyt małe przybieranie bo sie zaraz człowiek zastanawia.
Ważne że maluszki rosną💓
 
Znam kobietki które przez ciążę przytyły tylko parę kilo. Tyle co dziecko i wody płodowe nic więcej. A znam też takie które ponad 20 kg. I wszystkie urodziły zdrowe maluszki.
Ja sama w pierwszej ciąży do porodu miałam 8 na plusie a w drugiej już 16. Teraz trzeci poród i póki co jestem pomiędzy tymi wynikami.
 
Moja koleżanka urodziła 4 miesiace temu, dużo przybrała ale karmi piersia zero diety a wygląda jak chodzący kosciotrup :)
 
Moja koleżanka urodziła 4 miesiace temu, dużo przybrała ale karmi piersia zero diety a wygląda jak chodzący kosciotrup :)
No właśnie też słyszałam, że jak się karmi to szybko się chudnie, ale u mnie tak niestety nie było. Pomimo karmienia, bardzo wymagającego dziecka, braku czasu na jedzenie, diety bo mała miała kolki, dojście do wagi sprzed ciąży zajęło mi około roku. A ciało i tak nie wróciło już do takiego n samego wyglądu. W spodnie sprzed ciąży nie weszłam nawet jak waga była niższa. Biodra za bardzo mi się rozeszły. Ale ja mam problemy z wagą całe życie, raz tyje raz chudnę, bez diet itp, więc teraz pewnie będzie podobnie.
 
No właśnie też słyszałam, że jak się karmi to szybko się chudnie, ale u mnie tak niestety nie było. Pomimo karmienia, bardzo wymagającego dziecka, braku czasu na jedzenie, diety bo mała miała kolki, dojście do wagi sprzed ciąży zajęło mi około roku. A ciało i tak nie wróciło już do takiego n samego wyglądu. W spodnie sprzed ciąży nie weszłam nawet jak waga była niższa. Biodra za bardzo mi się rozeszły. Ale ja mam problemy z wagą całe życie, raz tyje raz chudnę, bez diet itp, więc teraz pewnie będzie podobnie.
Ja karmiłam piersią i zrzuciłam tylko połowę tego co przybrałam.
 
reklama
Do góry