reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Kurde 12t0d i czuje się dobrze, wieczorami mam takie małe mdłości ale w ciągu dnia mam już oczy szeroko otwarte i nawet się trochę nudzę…. 😂 wiem, że to czas, że gorsze dolegliwości mijają ale mimo wszystko człowiek się martwi 🤦🏻‍♀️
Ja jestem pod koniec 10 tygodnia i o tym samym myślałam, że mdłości itd zaczyna zanikać i zastanawiałam się czy wszystko jest ok xD tak źle i tak nie dobrze 🙈🙈🙈
 
reklama
A ja dziś byłam na kontroli i zrobiła mi już usg przeziernosci karku i pobrała krew.
Z usg wychodzi tydzień młodszy zarodek,jak od początku.
Czyli termin przesunięty na tydzień później ,ale to nie wszystko .

Grubość fałdu wynosi 3mm ,a dopuszczalne jest 2mm,wiec teraz czekamy na wyniki nifty 😢🙏
Oby wszystko było ok..

Lekarz pocieszyła,ze jest sporo takich przypadków,ze dziecko jest jntak zdrowe.
Miejmy nadzieje,ze u mnie tez tak będzie 🙏🙏🙏🙏
Kochana z pierwszym dzieckiem 13 lat temu też miałam podobny wynik i urodził się zdrowy, będzie dobrze nie myśl o tym 😘
 
Dziewczyny czy decydujecie się na sushi? Chodzi mi oczywiście o pieczone. Pamietam, że moja przyjaciółka w ciąży często jadła i zamawiając zgłaszała, że jest w ciąży- ponoć przyrządzali to dodatkowo na oddzielnych deskach (nie wiem czy to weryfikowała czy to tylko tak dla głowy ;))
 
Dziewczyny czy decydujecie się na sushi? Chodzi mi oczywiście o pieczone. Pamietam, że moja przyjaciółka w ciąży często jadła i zamawiając zgłaszała, że jest w ciąży- ponoć przyrządzali to dodatkowo na oddzielnych deskach (nie wiem czy to weryfikowała czy to tylko tak dla głowy ;))
Tak, jem. U mnie jest np specjalny zestaw dla kobiet w ciąży.
 
Dziewczyny czy decydujecie się na sushi? Chodzi mi oczywiście o pieczone. Pamietam, że moja przyjaciółka w ciąży często jadła i zamawiając zgłaszała, że jest w ciąży- ponoć przyrządzali to dodatkowo na oddzielnych deskach (nie wiem czy to weryfikowała czy to tylko tak dla głowy ;))
Ja unikam, czasami to chwila nieuwagi i ta sama deska czy nóż są użyte ;) chyba lepiej samemu zrobić jeśli ma się ochotę
 
reklama
Dziewczyny czy decydujecie się na sushi? Chodzi mi oczywiście o pieczone. Pamietam, że moja przyjaciółka w ciąży często jadła i zamawiając zgłaszała, że jest w ciąży- ponoć przyrządzali to dodatkowo na oddzielnych deskach (nie wiem czy to weryfikowała czy to tylko tak dla głowy ;))
Ja jadlam, nawet pare razy, oczywiscie pieczone :)
 
Do góry