reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja trafiłam na wadliwy test przy poprzedniej ciąży. Pierwszy który robiłam... Nawet jednej kreski, a ciąży się nie spodziewałam bo długo się staraliśmy. Po ok pół godz wyszły dwie kreski z czego ciążowa baaardzo blada. Mąż poszedł do apteki po kolejne dwa i pozytywne, blade ale jednak. Kupił jeszcze 5 bo nie wierzył 😂 dwa dni pozniej poszłam na betę a tam... <5 poszłam do lab i się kłuciłam z babą, że to niemożliwe! Powtórzyli wynik z tej samej próbki i to samo. Następnego dnia w innym laboratorium 293 😂
Nieźle :D ja nie powtarzałam bety, chciałam sobie oszczędzić na razie stresu. Ale kusi mnie zrobienie w pon i w środę, jeśli oczywiście nic się do tego czasu nie wydarzy.
 
Dziewczyny też tak macie, że występuje brak sił? Ja to jestem od jakiegoś czasu "zmęczona" i tak jakoś, takiej energii nie mam 😅
 
Dzięki. Ja miałam wczoraj prawie 20000 w 5+4. Na usg był pęcherzyk, ale bez zarodka i serduszka. W poprzednich ciążach na tym etapie zawsze było już bojące serduszko. Jestem świeżo po covidzie, wiec podejrzewam, ze infekcja miała wpływ na ciążę i raczej nic więcej już sie nie rozwinie.
Jeśli to 5+4 to zarodka i serduszka może nie być :) około 6+0 lub 6+2 powinno być widać
 
reklama
Jeśli to 5+4 to zarodka i serduszka może nie być :) około 6+0 lub 6+2 powinno być widać
To moja czwarta ciąża i w każdej poprzedniej serduszko pokazywało się w 5+3/5+4. Biorąc pod uwagę, że wyraźny test wyszedł mi szybko, a beta i wielkość pęcherzyka wskazują na skończony 6tc to raczej proces się zatrzymał. Mam jeszcze jutro powtórzyć betę, ale tak jak pisałam - obstawiam, że choroba na wczesnym etapie po prostu zahamowała ciążę.
 
Do góry