reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

To moja czwarta ciąża i w każdej poprzedniej serduszko pokazywało się w 5+3/5+4. Biorąc pod uwagę, że wyraźny test wyszedł mi szybko, a beta i wielkość pęcherzyka wskazują na skończony 6tc to raczej proces się zatrzymał. Mam jeszcze jutro powtórzyć betę, ale tak jak pisałam - obstawiam, że choroba na wczesnym etapie po prostu zahamowała ciążę.
W których dokładnie dniach cyklu byłaś chora?
 
reklama
Ostatnio cierpiałam na bezsenność, więc korzystam, że obecnie ciągle chce mi się spać. Dziwię się temu, bo u mnie to jest naprawdę początkowy początek 😅 4t5d
 
Ja staram się walczyć z drzemkami, ale różnie bywa 😅 Jednak 21 i już w łóżku grzecznie. W pracy siedzę i brak siły. Najlepiej spakowałabym się i wyszła szybciej 😂
To patrzę nie jestem sama, ja wczoraj o 21 już smacznie spałam 😊 jestem w 5tc i chyba czas na zwolnienie, jakoś nie mam ochoty użerać się z ludźmi, jestem emocjonalnie wykończona 😪
 
A powiedzcie jak było że staraniami u Was? W którym cyklu się udało?
My walczyliśmy od sierpnia ubiegłego roku, ale ze względu na wyjazdy Męża kilka cykli odpadło.
W naszym przypadku udało się w pierwszym cyklu po HSG, na kolejny miałam zalecony Clostilbegyt, ale z racji II kresek nie zdazylam wykupić 😊
 
To patrzę nie jestem sama, ja wczoraj o 21 już smacznie spałam 😊 jestem w 5tc i chyba czas na zwolnienie, jakoś nie mam ochoty użerać się z ludźmi, jestem emocjonalnie wykończona 😪
Ja mam pracę terenowo-biurową i bywa różnie, ale to wiadomo jak wszędzie. Zobaczymy co przyniesie czas.
 
U mnie totalny brak sił ale to przez potworne mdłości, do tego dwie córeczki na pokładzie więc każdego dnia walczę o przetrwanie 🙂
No właśnie dzisiaj mnie tak zaczęło mdlić, ale chwilowo. I to jest takie dziwne, bo z jednej strony chce się coś zjeść 😂 a po jakimś czasie mdli.
 
reklama
A powiedzcie jak było że staraniami u Was? W którym cyklu się udało?
My walczyliśmy od sierpnia ubiegłego roku, ale ze względu na wyjazdy Męża kilka cykli odpadło.
W naszym przypadku udało się w pierwszym cyklu po HSG, na kolejny miałam zalecony Clostilbegyt, ale z racji II kresek nie zdazylam wykupić [emoji4]
Nie mogę w to uwierzyć, ale jak wszystko będzie ok - to w pierwszym cyklu starań [emoji87]
O pierwsza ciaze rok
 
Do góry