reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A powiedzcie jak było że staraniami u Was? W którym cyklu się udało?
My walczyliśmy od sierpnia ubiegłego roku, ale ze względu na wyjazdy Męża kilka cykli odpadło.
W naszym przypadku udało się w pierwszym cyklu po HSG, na kolejny miałam zalecony Clostilbegyt, ale z racji II kresek nie zdazylam wykupić 😊
My się staraliśmy kilka lat, ponad 3. U mnie wyszło kilka problemów (polipy, przerost endometrium), leczyłam się hormonami na ten przerost i tak ciągle coś było. Też miałam badanie HSG we wrześniu i w listopadzie udało się nam zajść. To chyba cud, bo już powoli wątpiłam w swoją płodność. ;-)
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z wyglądem??😉😉
Mam wrażenie że w początkach ciąży z córkami wyglądałam lepiej a teraz to obraz nędzy i rozpaczy. Włosy jakoś szybciej są nieświeże, buzia blada, jakbym anemię miała i ogólnie jakoś inaczej się czuję. Tylko mdłości takie same😭😃
A i jeszcze mimo że ciągle mi niedobrze to mam smaki na kwaśne, wczoraj jadłam kiszona kapustę, przedwczoraj śledzie i mam totalny odrzut od słodkiego. A dziś poszalalam i zrobiłam gałabki w domowym sosie pomidorowym.... i co dziwne doprawione mięsko ładnie mi pachniało a w poprzednich ciążach ten zapach odrzucał
 
My się staraliśmy kilka lat, ponad 3. U mnie wyszło kilka problemów (polipy, przerost endometrium), leczyłam się hormonami na ten przerost i tak ciągle coś było. Też miałam badanie HSG we wrześniu i w listopadzie udało się nam zajść. To chyba cud, bo już powoli wątpiłam w swoją płodność. ;-)
No to ja was wszystkie przebije. U nas starania o 1 ciążę 2 lata a o 2 ciążę prawie 8 lat.
Dziewczyny a jak u Was z wyglądem??😉😉
Mam wrażenie że w początkach ciąży z córkami wyglądałam lepiej a teraz to obraz nędzy i rozpaczy. Włosy jakoś szybciej są nieświeże, buzia blada, jakbym anemię miała i ogólnie jakoś inaczej się czuję. Tylko mdłości takie same😭😃
A i jeszcze mimo że ciągle mi niedobrze to mam smaki na kwaśne, wczoraj jadłam kiszona kapustę, przedwczoraj śledzie i mam totalny odrzut od słodkiego. A dziś poszalalam i zrobiłam gałabki w domowym sosie pomidorowym.... i co dziwne doprawione mięsko ładnie mi pachniało a w poprzednich ciążach ten zapach odrzucał
Ja w pierwszej ciąży Super. Chodząca modelka. A teraz gęba pokryta pryszczami jakbym 15 lat miała. Do tego blada strasznie jestem. Do południa jestem senna I niekoniecznie chce mi się jeść. Po obiedzie zmienia mi sie tryb I fruwam. I wcinam. Musze liczyć kilogramy bo ja do najmniejszych nie należę.
 
A powiedzcie jak było że staraniami u Was? W którym cyklu się udało?
My walczyliśmy od sierpnia ubiegłego roku, ale ze względu na wyjazdy Męża kilka cykli odpadło.
W naszym przypadku udało się w pierwszym cyklu po HSG, na kolejny miałam zalecony Clostilbegyt, ale z racji II kresek nie zdazylam wykupić 😊
Drugi cykl po KP, poprzednia ciąża drugi cykl po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej
 
A powiedzcie jak było że staraniami u Was? W którym cyklu się udało?
My walczyliśmy od sierpnia ubiegłego roku, ale ze względu na wyjazdy Męża kilka cykli odpadło.
W naszym przypadku udało się w pierwszym cyklu po HSG, na kolejny miałam zalecony Clostilbegyt, ale z racji II kresek nie zdazylam wykupić 😊
U nas 2 cs i to też przypadkiem, bo nie mieliśmy kiedy, a jednak wyszło 😁
 
Dziewczyny a jak u Was z wyglądem??😉😉
Mam wrażenie że w początkach ciąży z córkami wyglądałam lepiej a teraz to obraz nędzy i rozpaczy. Włosy jakoś szybciej są nieświeże, buzia blada, jakbym anemię miała i ogólnie jakoś inaczej się czuję. Tylko mdłości takie same😭😃
A i jeszcze mimo że ciągle mi niedobrze to mam smaki na kwaśne, wczoraj jadłam kiszona kapustę, przedwczoraj śledzie i mam totalny odrzut od słodkiego. A dziś poszalalam i zrobiłam gałabki w domowym sosie pomidorowym.... i co dziwne doprawione mięsko ładnie mi pachniało a w poprzednich ciążach ten zapach odrzucał
No właśnie ja patrzę w lustro to stwierdzam, że niczego sobie, dobrze się czuje, tak jak zawsze jak patrzę w lustro jak mam owulację, czuję się ładnie ☺️ A mnie wczoraj kapusta kiszona odrzucała jak jadłam, a kocham kwaśne..
 
reklama
A powiedzcie jak było że staraniami u Was? W którym cyklu się udało?
My walczyliśmy od sierpnia ubiegłego roku, ale ze względu na wyjazdy Męża kilka cykli odpadło.
W naszym przypadku udało się w pierwszym cyklu po HSG, na kolejny miałam zalecony Clostilbegyt, ale z racji II kresek nie zdazylam wykupić 😊
W kwietniu zaszłam w pierwszą ciążę w pierwszym cs, ale poroniłam. Potem staraliśmy się od razu, tylko wrzesień nam odpadl, bo nie było okazji. Miałam odpuścić próby po tym cyklu 😅
 
Do góry