reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Nie wiem co to szczelina ale już niestety wiem co to hemoroidy....jakimś cudem wbiłam się na jutro na termin prywatnie
Daj znać co Ci lekarz poradzi, też mam z tym duży problem. Pojawiły się u mnie te problemy pod koniec pierwszej ciąży, a teraz ledwo trzeci miesiąc i już nawrót ze zdwojoną siłą aż się boje co się będzie działo później, a już poród naturalny i ogromne parcie to aż strach pomyślec. Nie wiem czy w ogóle w ciąży można to jakoś leczyć czy tylko zbilansowana dieta
 
Daj znać co Ci lekarz poradzi, też mam z tym duży problem. Pojawiły się u mnie te problemy pod koniec pierwszej ciąży, a teraz ledwo trzeci miesiąc i już nawrót ze zdwojoną siłą aż się boje co się będzie działo później, a już poród naturalny i ogromne parcie to aż strach pomyślec. Nie wiem czy w ogóle w ciąży można to jakoś leczyć czy tylko zbilansowana dieta
Możesz używać czopków i maści
 
Moja ginekolog dzisiaj za bardzo mi nie wytłumaczyła skierowań, które dostałam, nawet nie wiedziałam o paru z nich. Wydaje mi się ze na wszystkie oprócz Pappa mogę iść w tym tyg a Pappa zrobić w dniu prenatalnych. Czy tak to działa?
CCDF080A-7A0C-4A27-9201-090092B46E6F.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Moja ginekolog dzisiaj za bardzo mi nie wytłumaczyła skierowań, które dostałam, nawet nie wiedziałam o paru z nich. Wydaje mi się ze na wszystkie oprócz Pappa mogę iść w tym tyg a Pappa zrobić w dniu prenatalnych. Czy tak to działa?
Zobacz załącznik 1355989
Moim zdaniem lepiej zrobić kilka dni wcześniej, wtedy na prenatalnych masz już wynik i lekarz może na podstawie pomiarów z usg podać Ci wyniki testu
 
Moim zdaniem lepiej zrobić kilka dni wcześniej, wtedy na prenatalnych masz już wynik i lekarz może na podstawie pomiarów z usg podać Ci wyniki testu
Właśnie zadzwoniłam na infolinie i pani mi powiedziała, ze Pappa musi być w odstępie do 24h od usg prenatalnego. A jak długo czeka się na wyniki Pappa?
 
Daj znać co Ci lekarz poradzi, też mam z tym duży problem. Pojawiły się u mnie te problemy pod koniec pierwszej ciąży, a teraz ledwo trzeci miesiąc i już nawrót ze zdwojoną siłą aż się boje co się będzie działo później, a już poród naturalny i ogromne parcie to aż strach pomyślec. Nie wiem czy w ogóle w ciąży można to jakoś leczyć czy tylko zbilansowana dieta
Dam na pewno. Powiem Ci że cholernie się boję tej wizyty i tego co dalej. Z tym że ból i dyskomfort mam już cały czas ale jeśli zdecyduje się na jakiś zabieg usunięcia a potem będzie duży ból to nie wiem jak sobie poradzę nie biorąc leków...
 
reklama
Do góry