reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Witajcie ☺️ postanowiłam dołączyć do wątku, mam nadzieję że mnie przygarniecie. Odkryłam go dopiero dziś i starałam się nadrobić ale nie jest to łatwe, w końcu to już przeszło 500 stron. 😉 Jestem zupełną świeżynką zarówno jeżeli chodzi o udzielanie się na forum jak i o ciążę 😉
Jak na ten moment czekam na drugą wizytę u lekarza, na pierwszej byłam 20 grudnia i widziałam bijące serduszko ♥️ aktualnie 11 tydzień ciąży, choć nadal sama w to nie dowierzam...będzie mi bardzo miło zagościć tu na dłużej i być częścią Waszej grupy 😊
 
Moja ginekolog dzisiaj za bardzo mi nie wytłumaczyła skierowań, które dostałam, nawet nie wiedziałam o paru z nich. Wydaje mi się ze na wszystkie oprócz Pappa mogę iść w tym tyg a Pappa zrobić w dniu prenatalnych. Czy tak to działa?
Zobacz załącznik 1355989
Mój ginekolog robi też prenatalne i dzisiaj mnie ostrzegał, żeby w niktórych laboratoriach mówią by PAPPa zrobić przed samym usg, natomiast nie. Mnie wysłał w 10 tygodniu na krew by zrobić ten test, a w 12 tygodniu przyjść na prenatalne - ponoć to dopiero jest miarodajne...
 
Mój ginekolog robi też prenatalne i dzisiaj mnie ostrzegał, żeby w niktórych laboratoriach mówią by PAPPa zrobić przed samym usg, natomiast nie. Mnie wysłał w 10 tygodniu na krew by zrobić ten test, a w 12 tygodniu przyjść na prenatalne - ponoć to dopiero jest miarodajne...
Mi właśnie ginekolog nic nie mówiła, ze mam je robić w innym czasie; albo byłam az tak zestresowana, ze nie pamiętam, ale nie sadze.
 
Mój ginekolog robi też prenatalne i dzisiaj mnie ostrzegał, żeby w niktórych laboratoriach mówią by PAPPa zrobić przed samym usg, natomiast nie. Mnie wysłał w 10 tygodniu na krew by zrobić ten test, a w 12 tygodniu przyjść na prenatalne - ponoć to dopiero jest miarodajne...
To chyba zdanie tylko tego konkretnego lekarza :)
 
reklama
Do góry