reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Rozmawiałam z pielęgniarką co pracuje na oddziale covidowym, i mówiła, żeby bo odchorowaniu mimo, że nie ma tak wprost zaleceń odczekać te ok 3 miesiące. Dlatego idealnie u ciebie pasuje na III tr.
Ja mimo II szczepienia 02,06,21 mam bardzo mało przeciwciał, w porównaniu do moich rodziców, którzy jeszcze szybciej sie szczepili, Kurcze te organizmy są dziwne
Tak, właśnie też gdzieś wyczytałam, że te 3 miesiące najlepiej odczekać. Zastanawiam się czy po przechorowaniu zbadać sobie poziom przeciwciał.
Właśnie z tymi przeciwciałami to tak jest różnie, każdy z nas jest inny, organizmy podobne, ale jako jednostka to inne. Eh.
 
Ja też nie jestem szczepiona ale chcę się zaszczepić w II trymestrze. Myślałaś może o szczepieniu w ciąży ?zastanawiam się czy oprócz mnie któraś z Was zamierza , myśli nad decyzją o szczepieniu w II trymestrze ?

Ja będę się chyba szczepić 3 dawka w 2 trymestrze. Zapytam jeszcze lekarza co on uważa na ten temat.
Dziewczyny wiem, że nigdy nic nie wiadomo ale tak statystycznie kiedy można trochę odetchnąć w ciąży? Po dobrych wynikach na prenatalnych?

Ja uważam że matka już nigdy nie "odetchnie". Zawsze będziesz się martwić o swoje dziecko nawet jak będzie okazem zdrowia. Niestety w życiu niczego nie można być pewnym.
 
A ma któraś tak że bardzo w niewielkim stopniu odczuwa ostrość potraw ? Dziś jedliśmy podobno bardzo ostra pizze a dla mnie była jedynie delikatnie ostra. Już nawet przed testem jadłam że słoika ostre papryczki i mąż się że mnie śmiał że to musi być ciąża jak nic ;)
 
reklama
A ma któraś tak że bardzo w niewielkim stopniu odczuwa ostrość potraw ? Dziś jedliśmy podobno bardzo ostra pizze a dla mnie była jedynie delikatnie ostra. Już nawet przed testem jadłam że słoika ostre papryczki i mąż się że mnie śmiał że to musi być ciąża jak nic ;)
Ja tak mam. Ostatnio mąż nie jest w stanie zjeść obiadów ugotowanych przeze mnie bo wszystko jest za ostre. Ja tego w ogóle nie odczuwam i zjadam że smakiem 😊
 
Do góry