reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziękuję za wszystkie kciuki. Niestety u nas historia nie kończy się happy endem. To ciąża pozamaciczna. Życzę wam wszystkiego dobrego i nudnych ciąż 😘
O nie, strasznie mi przykro:( czekałam jednak na dobre wieści
A masz opcje iść do medicoveru? Tam powinni szybko się uwinąc i wrócisz na święta
 
reklama
Witam was dziewczyny;)Ja również dołączam do was termin mam na 13 sierpnia. Według lekarza 6tydzien i 3 dni. Od 5 tygodnia trochę zaczęłam plamić na brązowo dostałam Duphaston I biorę 2x1 mam nadzieje ze wszytko będzie dobrze. Plamienia nadal są niestety. Strasznie bolą mnie piersi i od jakiś 3 dni dość spore mdłości ale bez wymiotów tylko częste odbijanie. Jutro kolejna wizyta mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam
 
Zapomniałam wrzucić pierwsze foto maluszka 😁
 

Załączniki

  • 20211221_160239.jpg
    20211221_160239.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 90
Dziękuję za wszystkie kciuki. Niestety u nas historia nie kończy się happy endem. To ciąża pozamaciczna. Życzę wam wszystkiego dobrego i nudnych ciąż 😘
Przykro mi... Trzymaj się :*

Też nie wracam ze specjalnie optymistycznymi wiadomościami z wizyty. Może pomożecie mi to ogarnąć.
Z OM to 6t4d, a wg lekarza ciąża jest 10 dni młodsza. Uwidocznił pęcherzyk ciążowy i żółtkowy oraz trzy tarczki zarodkowe. Czy to faktycznie za mało na tym etapie?
Dwa, stwierdził, że do trofoblastu nie docierają naczynia krwionośne, ukrwienie jest za słabe. Dostałam acard. Powiedział, że jest 50% szans, że się będzie dalej rozwijać.
Jestem załamana po prostu.
 
Przykro mi... Trzymaj się :*

Też nie wracam ze specjalnie optymistycznymi wiadomościami z wizyty. Może pomożecie mi to ogarnąć.
Z OM to 6t4d, a wg lekarza ciąża jest 10 dni młodsza. Uwidocznił pęcherzyk ciążowy i żółtkowy oraz trzy tarczki zarodkowe. Czy to faktycznie za mało na tym etapie?
Dwa, stwierdził, że do trofoblastu nie docierają naczynia krwionośne, ukrwienie jest za słabe. Dostałam acard. Powiedział, że jest 50% szans, że się będzie dalej rozwijać.
Jestem załamana po prostu.
Masz możliwość skonsultować w innym miejscu za 2-3 dni?
 
Przykro mi... Trzymaj się :*

Też nie wracam ze specjalnie optymistycznymi wiadomościami z wizyty. Może pomożecie mi to ogarnąć.
Z OM to 6t4d, a wg lekarza ciąża jest 10 dni młodsza. Uwidocznił pęcherzyk ciążowy i żółtkowy oraz trzy tarczki zarodkowe. Czy to faktycznie za mało na tym etapie?
Dwa, stwierdził, że do trofoblastu nie docierają naczynia krwionośne, ukrwienie jest za słabe. Dostałam acard. Powiedział, że jest 50% szans, że się będzie dalej rozwijać.
Jestem załamana po prostu.
Mial faktycznie tak dobre USG? Może jeszcze mógł czegoś nie widzieć. Poszłabym jeszcze za jakieś 2+3 dni, wiem że to trudny czas by kogokolwiek złapać w takim momencie i to jeszcze z w miarę dobrym sprzętem. Ciąża ciąża ale może doszło do późniejszej owulacji, do tego późne zagnieżdżenie i już masz młodszą ciążę.
 
reklama
Do góry