reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny,
Nie wiem co mam myśleć... 14.12 byłam pierwszy raz u ginekologa, było tętno, zarodek miał około 4 mm. Dzisiaj poszłam kontrolnie do innego lekarza, aby upewnić się czy na pewno wszystko jest ok. Tętno jest, jednak lekarka powiedziała, że zarodek jest jakby mniejszy w porównaniu do poprzedniego USG. Bardzo się martwię, wieczorem jadę na betę i za 2 dni będę ją powtarzać...
Czy może to być kwestia innego aparatu do badania?
U poprzedniego lekarza było wszystko ładnie widoczne razem z jajnikami a dzisiaj lekarka stwierdziła, że prawy jajnik jest niewidoczny.
Może drugi lekarz ma gorszy sprzęt. Tak się zdarza.
Dziewczyny jest!
Jest jeden pęcherzyk w macicy.
Hcg rośnie pięknie jest ponad 7 tys.
Czekamy teraz czy dwa zarodki czy jeden trudno było stwierdzić jeszcze 🙂
No toż to oczywiste było. A lekarza, który zdecydował się na takie szybkie laparo zlinczować trzeba. Dziady jedne i tyle! Po co interwencja operacyjna w ciąży? 🤬
 
Czyli melduje się nieśmiało z terminem na 23.08.2022 według OM😍
Fantastyczne wieści 🥰
Miałam przeczucie że w końcu się pojawi, u mnie też wszystko zawsze w zwolnionym tempie :p
Po twoim poście szukałam w internetach o przypadkach ciąży w jamie brzusznej i natrafiłam na artykuł gdzie zagnieździła się gdzieś przy wątrobie i urodziła się zdrowa dziewczynka. Nie pisałam bo nie chciałam cię stresować ale jak wpiszesz w google to będzie jeden z pierwszych artykułów
 
reklama
Do góry