reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama

1561 - w normie, ale coraz gorzej wczoraj już bardzo krwawiłam, nic z tego nie będzie
Jutro albo we środę szpital

A ile kochana masz lat? Doczytałam. Powiem Ci ze znam późniejsze ciążę. Żebyś tylko się dobrze czuła.

Kochana wg mnie za wcześnie na pęcherzyk. Duża beta sugeruje ciążę mnogą. Wydaje mi sie ze lekarze na wyrost tą laparo Ci zrobili. U mnie decyzja o laparoskopii zapadła dopiero w 8tc. A i wtedy było im ciężko tą ciążę znaleźć bo była przy samym jajniku.

Jakie objawy dawała u Ciebie CP?
 
Im dłużej o tym myślę to jest taka opcja najpierw w to nie wierzyłam
Ale tym bardziej że u mnie wszystko zawsze tak późno się pojawiaja to jest mozliwe, a pęcherzyk był mniejszy.
No ale by była gromada maluchów :)

A jak było u ciebie ?
U mnie gin mówił na początku żeby się nie chwalić ze bedzie 2 bo jeden pęcherzyk mały był i opóźniony względem drugiego. I jak sie skończyło? W domu dwa małe szoguny 🙃
1561 - w normie, ale coraz gorzej wczoraj już bardzo krwawiłam, nic z tego nie będzie
Jutro albo we środę szpital



Jakie objawy dawała u Ciebie CP?
U mnie najpierw beta rosła, potem trochę spadła. Przestałam badać i czekałam na krwawienie. Krwawienie przyszło ale trwało taki dobry 1 dzień. Więc ja znowu beta a tam 4cyfrowy wynik. Już dokładnie nie pamiętam ile. No i sobie tą beta rosła. Kilka usg. Dopiero ok 7tc zobaczyli w jajowodzie. Decyzja czekac czy samo się wyjaśni. Wytrzymałam tydzień i poszłam do szpitala, bo bałam się konsekwencji typu pęknięty jajowod. Dlatego dziwi mnie ze lekarze decydują się już w dniu spodziewanej miesiączki laparo robic. Jaki sens?
 
Hej dziewczyny,
Nie wiem co mam myśleć... 14.12 byłam pierwszy raz u ginekologa, było tętno, zarodek miał około 4 mm. Dzisiaj poszłam kontrolnie do innego lekarza, aby upewnić się czy na pewno wszystko jest ok. Tętno jest, jednak lekarka powiedziała, że zarodek jest jakby mniejszy w porównaniu do poprzedniego USG. Bardzo się martwię, wieczorem jadę na betę i za 2 dni będę ją powtarzać...
Czy może to być kwestia innego aparatu do badania?
U poprzedniego lekarza było wszystko ładnie widoczne razem z jajnikami a dzisiaj lekarka stwierdziła, że prawy jajnik jest niewidoczny.
 
reklama
Do góry