reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Witam Was :-) dziś umówiłam się na wizytę na 10.12. Mam nadzieję, że już coś będzie widać. Jutro z rana idę zrobić bete i kontrolne tarczycy (hashi).
 
Witam wszystkie mamy :) jestem nowa na forum. Od jakiegoś czasu czułam, że coś może być na rzeczy a więc 25.11 zrobiłam bhcg z krwi, wyszedł ujemny a Wczoraj ku mojemu zaskoczeniu test wyszedł pozytywny 😅 @ spóźnia się już 3 dzień. Dzisiaj mam rozmawiać z położna która powie jakie badania wykonać a później pewnie umowie się do lekarza :)
 
Ja mam wizyte na 16 umówiłam już wczesniej bo okres mi się spóźniał, testy wychodzily negatywbe, myślałam, że manopauza za pasem, przeplakałam chyba ze 3 dni i 10dnia po @ coś mnie tknęło i zrobiłam jeszcze 1 test i... niespodzianka. Bylam przeziebiona i 3dni bralam gripex i tabletki nasenne, mam nadzieję, że to nie zaszkodzi
 
Ja mam wizyte na 16 umówiłam już wczesniej bo okres mi się spóźniał, testy wychodzily negatywbe, myślałam, że manopauza za pasem, przeplakałam chyba ze 3 dni i 10dnia po @ coś mnie tknęło i zrobiłam jeszcze 1 test i... niespodzianka. Bylam przeziebiona i 3dni bralam gripex i tabletki nasenne, mam nadzieję, że to nie zaszkodzi
Myślę, że zamartwianie się tym i stres mogą dużo bardziej zaszkodzić niż te leki :)
 
reklama
Do góry