reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
To idąc tym tropem myślenia urodzę to moje trzecie dziecko 5 dni po terminie.
Pierwsze 8 lat temu 8 dni po terminie.
Drugie 7 lat temu 7 dni po terminie.
Teraz trzecie ..... Liczę że to chłopczyk to nie będzie jak siostry się ociągał

To idąc tym tropem myślenia urodzę to moje trzecie dziecko 5 dni po terminie.
Pierwsze 8 lat temu 8 dni po terminie.
Drugie 7 lat temu 7 dni po terminie.
Teraz trzecie ..... Liczę że to chłopczyk to nie będzie jak siostry się ociągał.
U mnie i się
Chyba mieli dla ciebie dobre wieści, bo milczysz. Zostawili i zaraz będziesz tulić dzidzię. Lub już tulisz. ✊✊✊
Zgadzam się z tobą albo zaczęło się w nocy bez wizyty tylko prosto na porodówkę 😉
 
To idąc tym tropem myślenia urodzę to moje trzecie dziecko 5 dni po terminie.
Pierwsze 8 lat temu 8 dni po terminie.
Drugie 7 lat temu 7 dni po terminie.
Teraz trzecie ..... Liczę że to chłopczyk to nie będzie jak siostry się ociągał.
O masz córeczki rok po roku 😊
Po słowa położnej...widzimy się za rok 😊
Mój M chyba wziął na poważnie bo jak znajomy ostatnio pytał ale to chyba już ostatnie pokiwała głową i zaczął się uśmiechać zaprzeczająco 🙈😂
 
O masz córeczki rok po roku 😊
Po słowa położnej...widzimy się za rok 😊
Mój M chyba wziął na poważnie bo jak znajomy ostatnio pytał ale to chyba już ostatnie pokiwała głową i zaczął się uśmiechać zaprzeczająco 🙈😂
Tak mam córeczki rok po roku na przekór mojemu polskiemu ginekologowi który był w szoku że po trudnym pierwszym porodzie miałam ochotę na kolejny.

Z tymi słowami położnej prawie trafiłaś, po jej słowach spotkamy się za rok, dwa ale tym razem do porodu. I teraz czekam na Baby.
Z mężem w 2020 podjęliśmy próbę ale nie wyszło nie było akcji serca i musiałam iść na zabieg. Po zabiegu tak mi położna wlanie powiedziała.
My już nie myśleliśmy o Baby, mąż nie chciał ryzykować
 
Tak mam córeczki rok po roku na przekór mojemu polskiemu ginekologowi który był w szoku że po trudnym pierwszym porodzie miałam ochotę na kolejny.

Z tymi słowami położnej prawie trafiłaś, po jej słowach spotkamy się za rok, dwa ale tym razem do porodu. I teraz czekam na Baby.
Z mężem w 2020 podjęliśmy próbę ale nie wyszło nie było akcji serca i musiałam iść na zabieg. Po zabiegu tak mi położna wlanie powiedziała.
My już nie myśleliśmy o Baby, mąż nie chciał ryzykować
Przed synkiem co ma 5 lat straciła ciążę też miałam zabieg w 10tc dowiedziałam się że serduszko nie biję 😥
I że po zabiegu zaraz po 1 @ mogę próbować jeszcze raz udało się 3 cyklu
Naj mniejsza to kinder niespodzianka 🙈😂
Wzięłam ,,starego słowa na poważnie " bo zwykle nie zabezpieczamy się miałam po narodzinach syna tak regularne cykle jak w zegarku 😆
Ba ja nawet wiedzialam kiedy mam owulację bo czulam jak mi pęcherzyk pęka i z którego jajnika
I czasem mąż no chodzi a ja dzisiaj NIE🙈😂 A on oj przestań nic nie będzie 😆
Tego dnia mnie poniosło ale wtedy ja sobie pomyślałam oj tam nic nie będzie 2 godziny później czułam owulację....ake dalej myślałam oj przestań nic nie będzie....a za 9 miesięcy wózek dziecięcy 😄😂 i mam małą Jagódkę przechrzczoną na borówka bo tak mój syn mówił do brzuszka że mam tam borówkę☺😄
 
reklama
Przed synkiem co ma 5 lat straciła ciążę też miałam zabieg w 10tc dowiedziałam się że serduszko nie biję 😥
I że po zabiegu zaraz po 1 @ mogę próbować jeszcze raz udało się 3 cyklu
Marzyłam o dziecku na 25 lat i udało się byłam w ciąży (mojej pierwszej), też poszło coś nie tak w 9 tygodniu miałam zabieg, ale moj ginekolog powiedział żeby od czekać 3@. Więc tyle czekaliśmy, kolejnego cyklu już nie było, zaskoczyło od razu. Szybko chciałam mieć drugie więc się nie zabezpieczaliśmy, ale myśleliśmy że to potrwa że musi być znów miesiączka a takiej nie miałam i niespodzianka druga ciąża przyszła szybciej niż myślałam. I tak żyłam bez @ przez 2,5 roku.

Później to mój już pilnował, a było mu łatwo bo cykle regularne. Aż do tamtego roku. Coś czuję że znów będzie się pilnował żeby nie było. Czwartego, chodź czasem myślę czemu nie. Kolejne dzieci rok po roku hehe ,🤣🤣🤣
 
Do góry