reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Marzyłam o dziecku na 25 lat i udało się byłam w ciąży (mojej pierwszej), też poszło coś nie tak w 9 tygodniu miałam zabieg, ale moj ginekolog powiedział żeby od czekać 3@. Więc tyle czekaliśmy, kolejnego cyklu już nie było, zaskoczyło od razu. Szybko chciałam mieć drugie więc się nie zabezpieczaliśmy, ale myśleliśmy że to potrwa że musi być znów miesiączka a takiej nie miałam i niespodzianka druga ciąża przyszła szybciej niż myślałam. I tak żyłam bez @ przez 2,5 roku.

Później to mój już pilnował, a było mu łatwo bo cykle regularne. Aż do tamtego roku. Coś czuję że znów będzie się pilnował żeby nie było. Czwartego, chodź czasem myślę czemu nie. Kolejne dzieci rok po roku hehe ,🤣🤣

Marzyłam o dziecku na 25 lat i udało się byłam w ciąży (mojej pierwszej), też poszło coś nie tak w 9 tygodniu miałam zabieg, ale moj ginekolog powiedział żeby od czekać 3@. Więc tyle czekaliśmy, kolejnego cyklu już nie było, zaskoczyło od razu. Szybko chciałam mieć drugie więc się nie zabezpieczaliśmy, ale myśleliśmy że to potrwa że musi być znów miesiączka a takiej nie miałam i niespodzianka druga ciąża przyszła szybciej niż myślałam. I tak żyłam bez @ przez 2,5 roku.

Później to mój już pilnował, a było mu łatwo bo cykle regularne. Aż do tamtego roku. Coś czuję że znów będzie się pilnował żeby nie było. Czwartego, chodź czasem myślę czemu nie. Kolejne dzieci rok po roku hehe ,🤣🤣🤣
Masz 2 córeczki rok po roku😊
Teraz kolej na 2 synków 😉😄
Żeby było pół na pół 😉
Takie dzieci rok po roku prawie jak bliźniaki 😊
 
reklama
Masz 2 córeczki rok po roku😊
Teraz kolej na 2 synków 😉😄
Żeby było pół na pół 😉
Takie dzieci rok po roku prawie jak bliźniaki 😊

U mnie dwóch chłopców rok po roku, 13 miesięcy różnicy. Faktycznie są jak bliźniacy nawet jeżeli chodzi o wzrost czy wagę ale już nigdy więcej, świadomie nie zdecydowałabym się na taką małą różnice wieku. Jak dla mnie hardkor przez pierwsze 2 lata życia.
 
Ja tam u was mamusie?
Któraś jeszcze urodziła?
Moja znów wisi na cycy cały dzień 😄
Chyba zakupie chustę i niech siedzi i cały dzionek 😉
Dzisiaj wsadziłam ją pod szlafrok 😄
 

Załączniki

  • 20220823_130903.jpg
    20220823_130903.jpg
    411,5 KB · Wyświetleń: 89
Ja tam u was mamusie?
Któraś jeszcze urodziła?
Moja znów wisi na cycy cały dzień 😄
Chyba zakupie chustę i niech siedzi i cały dzionek 😉
Dzisiaj wsadziłam ją pod szlafrok 😄
Na cycu najlepiej 😁
My od wczoraj mamy chustę. Na razie się uczymy wiązać. Niestety strasznie mi w tym gorąco i przy tym wiązaniu, co robiliśmy kopie mnie w blizne na brzuchu, ale jeszcze się nie poddajemy :)
 
Masz 2 córeczki rok po roku😊
Teraz kolej na 2 synków 😉😄
Żeby było pół na pół 😉
Takie dzieci rok po roku prawie jak bliźniaki 😊
Jak bliźniaki i w pewnym okresie nawet tak wyglądały, teraz już nie.
U mnie dwóch chłopców rok po roku, 13 miesięcy różnicy. Faktycznie są jak bliźniacy nawet jeżeli chodzi o wzrost czy wagę ale już nigdy więcej, świadomie nie zdecydowałabym się na taką małą różnice wieku. Jak dla mnie hardkor przez pierwsze 2 lata życia.
U mnie 14 miesięcy różnicy i o dziwo nie odczułam większych trudności z dwójką pomimo że ponad rok byłam z nimi sama. I później w obcym kraju. Dla mnie hardkor zaczął się teraz gdy były w drugim półroczu trzeciej i drugiej klasy.
 
Po wizycie. Zrobili mi nawet USG i mały ma 3800 +/- . KTG trwało w nieskończoność. Trudności były ze wszystkim bo dziś jak na złość obudził się w połowie i rozszalał na dobre.
Lekarz zdziwiony że na KTG żadnych skurczy skoro dziecko główką jest tak nisko. Pomierzył wody i sprawdził przepływy i w czwartek znów jazda 22 km w jedną stronę. Cała wizyta powinna trwać godzinę a przez moje szalejące bobo trwała dwie 🤦
 
Dziewczyny, my już w komplecie. Urodziłam 18 sierpnia cc planowane. W niedzielę wyszliśmy ze szpitala i się organizujemy 😁 mały 3174 i 55 cm. Stracił na wadze i teraz próbujemy się podtuczyć. Ogólnie cały dzien najchętniej by spał i jedzenie nie jest na jego liście priorytetów 😉
Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia
 
reklama
Do góry