reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Obawy i strach są normalne też je mam, a moja trzecia ciąża u też mam wrażenie że wiem jeszcze mniej. I również martwię się tym jak sobie poradzę w szpitalu, będę tam bez wsparcia i z ciągłym wrażenie braków językowych.

Damy radę


Dziś tak jakoś mnie wzięło na gruntowne sprzątanie robię je trzy razy do roku. Następne przed Bożym Narodzeniem. Tak to normalne codzienne rzeczy (odkurzacz, pralka, obiad, gary) co trzy tygodnie wymiana pościeli i raz w miesiącu mycie okien i co drugi dzień toaleta i dwa razy w tygodniu mycie podłogi. Chodź w ciąży na początku dużo odpuszczałam. Lubię mieć aktywny dzień, cieszy mnie porządek. Chodź miewam okresy że nie sprzątam tak systematycznie jak wyżej napisałam. Zdarza się to wtedy jak widzę że nie szanują mojej pracy i bałaganiom na potęgę to ja odpuszczam.
Raz w miesiacu mycie okien??? Z praniem firanek??? A ile masz tych okien?!?!
Whattt?
No to ja jedynie odkurzanie i podlogi codziennie bo same sie myja. No i mampsa.
Kobieta - rakieta z Ciebie!
Mnie tez cieszy porzadek ale jestes hardcorem i tak!
 
Raz w miesiacu mycie okien??? Z praniem firanek??? A ile masz tych okien?!?!
Whattt?
No to ja jedynie odkurzanie i podlogi codziennie bo same sie myja. No i mampsa.
Kobieta - rakieta z Ciebie!
Mnie tez cieszy porzadek ale jestes hardcorem i tak!
Dwa w sypialni, 4 w salonie, dwa u dzieci i po jednym w kuchni i łazience. Kuchnia i łazienka raz na kwartał, salon i dzieci oraz sypialnia raz w miesiącu. Firan pozbyłam się dawno temu. Mamy rolety dzień noc.
 
Raz w miesiacu mycie okien??? Z praniem firanek??? A ile masz tych okien?!?!
Whattt?
No to ja jedynie odkurzanie i podlogi codziennie bo same sie myja. No i mampsa.
Kobieta - rakieta z Ciebie!
Mnie tez cieszy porzadek ale jestes hardcorem i tak!
Ooo ja też mam piesa i o ile z oknami nie szaleje, to codziennie odkurzanie i mocowanie to norma. Inaczej utknęłabym w złotych kudłach 🤭🤭
Podziwiam @Zflustrowana 😁
 
Leżę brzuch mnie pobolewa, ale to chyba wzdęcia po leczo. Dziś zrobiłam bardzo długi spacer. Bo ponad 2 h, wracając przysypiałam w aucie. W domu padłam na ponad h. A później pomimo zmęczenia spać już nie mogłam. Teraz poraz 5 biegam do toalety. Na wkładce zaobserwowałam po spacerze żółty kolor. Założyłam kolejna na noc i dalej jest odrobinę żółta.
Oby nie infekcja czytałam też że to mogą być wody płodowe. Hmmm młody się wierci, ale trochę mniej. Zastanawiam się czy jutro jechać na szpital cz czekać.
 
reklama
.
Leżę brzuch mnie pobolewa, ale to chyba wzdęcia po leczo. Dziś zrobiłam bardzo długi spacer. Bo ponad 2 h, wracając przysypiałam w aucie. W domu padłam na ponad h. A później pomimo zmęczenia spać już nie mogłam. Teraz poraz 5 biegam do toalety. Na wkładce zaobserwowałam po spacerze żółty kolor. Założyłam kolejna na noc i dalej jest odrobinę żółta.
Oby nie infekcja czytałam też że to mogą być wody płodowe. Hmmm młody się wierci, ale trochę mniej. Zastanawiam się czy jutro jechać na szpital cz czekać.
Ja miałam takie okazjonalne żółte plamienia mniej więcej na tydzien, dwa przed porodem jak mi czop odchodził. Ale brałam też przez pół ciąży macmiror, więc nie wiem, czy stąd nie było to zabarwienie.
Podziwiam cię z tymi spacerami. Ostatni raz mogłam sobie pozwolić na coś takiego w 20.tc. Nawet nie chce myśleć, ile będę wracać do kondycji sprzed ciąży. Tym bardziej, że teraz też tylko siedzę i karmię. Mam wrażenie, że on ciągle chce jeść. Skończę jedno karmienie i zaraz jest następne...
 
Do góry