reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dzień dobry wszystkim,
chciałabym się Was poradzić, czy brać 4,5- latka na pogrzeb? Mam duży dylemat, bo zmarła siostra męża, która była Chrzestną synka. On wie, że ciocia umarła i jest w Niebie z babcią, a w kościele trumna będzie już zamknięta. Sama już nie wiem,🤔😥 Synek jest wrażliwy i sam mnie pocieszał, jak widział, że płaczę. Obejmował mnie i mówił: "Martwisz się o ciocię Edytkę"😢
Na dodatek czeka nas dzisiaj podróż 450 km, aby dotrzeć na miejsce. A jakby tego było mało, to pogrzeb jest jutro w moje urodziny. Normalnie masakra jakaś. Na szczęście szwagierka wiedziała o mojej ciaży i jeszcze się śmiałyśmy, jak mój mąż zareagował. Moja mama i siostra nie wiedzą o ciaży jeszcze i nie mam się kogo poradzić.
Mam 4.5 latka i myślę, że nie wzięła bym go na pogrzeb. Po uroczystości ewentualnie na grób zapalić świeczkę. Ale Wy macie daleko bardzo więc pewnie by został całkiem w domu, a przy okazji kiedyś odwiedził grób.
 
reklama
Dziewczyny jak wasi mężowie znoszą wasze ciąże? Mój jest taki kochany, wszystko najchętniej za mnie by robił, śniadanko do łóżka mi przynosi, a ja mam takie wahania nastrojów raz na jakiś czas, tak jak przy okresie, że potrafie pół godziny płakać bez powodu i mam mega wyrzuty sumienia, że nie jestem dla niego taka dobra jak on dla mnie i go narażam na moje humorki :D
Mój mąż mówi, że druga ciąża to takie spełnienie jego marzenia. Przy pierwszej to bardziej mi zależało ;) instynkt i te sprawy. Nie może się doczekać teraz ruchów i kolejnych zdjęć USG.
 
Dziewczyny udało mi się umówić wizytę na jutro do innego ginekologa , strasznie się stresuje , że od dwóch dni czuje się jak przed ciaza , dlatego umówiłam się na jutro by sprawdzić czy wszystko Ok. Trzymajcie kciuki , że ten lepszy stan mojego samopoczucia to znak, że ciało przyzwyczaiło się już do nowego stanu.
 
Hej 👋 podczytywałam was od rana, ale jakoś się jeszcze dzisiaj nie odezwałam, jakiś mam gorszy dzień psychicznie. Jeszcze ta kolejna zła informacja tutaj... Dobija mnie to i zaczynam panikować. Dlatego tak cicho siedzę i próbuje skupić się na innych rzeczach w domu. U mnie najgorsze samopoczucie zaczyna się wieczorem, mdłości i zdarzają się też wymioty niestety... Rano zawsze kanapka z maslem i dopiero wstaje i to mi pomaga 😁 Dobrze, że mi to nie zbrzydło jeszcze, bo nie wiem co bym jadła na śniadania 🙈 Dobrze, że pojawiają się też dobre informacje i że piszecie o tym, aby się nie nakręcać, takie wiadomosci przywołują mnie do porządku. Miłego dnia dla Was i spokojnych wizyt 🤗🤗❤️❤️
 
Dziewczyny udało mi się umówić wizytę na jutro do innego ginekologa , strasznie się stresuje , że od dwóch dni czuje się jak przed ciaza , dlatego umówiłam się na jutro by sprawdzić czy wszystko Ok. Trzymajcie kciuki , że ten lepszy stan mojego samopoczucia to znak, że ciało przyzwyczaiło się już do nowego stanu.
Trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze! A w takim razie będziesz szła za tydzień do tego swojego lekarza, który przełożył wizytę?
 
Dziewczyny, a czy zdarza Wam się, że i po jedzeniu i czasami w ciągu dnia bez powodu, ciagle Wam się odbija? Bo ja co prawda nie wymiotuję choć czasami mdłości się zdarzają, szczególnie z rana przed zjedzeniem, ale odbijanie to jest u mnie stały element dnia. Rano po obudzeniu, po posiłku, wieczorem, w ciągu dnia... Nawet czasami próbuję się zmusić do kontaktu z toaletą, ale nie wiem czy to moja psychika czy co, ale odruchy mam, a nigdy nie umiem zwymiotować [emoji23]
Ojejku tak nagminnie. I nie ważne czy zjem czy nie to mi się odbija. Nawet po wodzie. A tak samo jak ty mam lekkie mdłości ale bez wymiotów.
 
reklama
Do góry