reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny, a czy zdarza Wam się, że i po jedzeniu i czasami w ciągu dnia bez powodu, ciagle Wam się odbija? Bo ja co prawda nie wymiotuję choć czasami mdłości się zdarzają, szczególnie z rana przed zjedzeniem, ale odbijanie to jest u mnie stały element dnia. Rano po obudzeniu, po posiłku, wieczorem, w ciągu dnia... Nawet czasami próbuję się zmusić do kontaktu z toaletą, ale nie wiem czy to moja psychika czy co, ale odruchy mam, a nigdy nie umiem zwymiotować 😂
Tak też miałam w początkowych tygodniach ciąży , chyba aż do 8 tygodnia. Odbijało mi się często , przy dużych nudnościach nie wiedziałam , czy mi się odbijać chce czy przypadkiem nie zwrócę zawartości żołądka.
 
reklama
Mam 4.5 latka i myślę, że nie wzięła bym go na pogrzeb. Po uroczystości ewentualnie na grób zapalić świeczkę. Ale Wy macie daleko bardzo więc pewnie by został całkiem w domu, a przy okazji kiedyś odwiedził grób.
Postanowiliśmy, że jedziemy wszyscy, bo synek stęsknił się bardzo za dziadkiem i ma dla dziadka laurkę. Z teściem mimo odległości jest bardzo związany i codziennie rozmawiają na videorozmowie😊 Teść i mąż pójdą na pogrzeb, a ja zostanę z synkiem. Już piszac te wiadomości się rozkleiłam, więc w kościele na pewno bym ryczała. Tym bardziej że mimo różnicy wieku (13 lat) byłam blisko ze szwagierką😔
 
Trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze! A w takim razie będziesz szła za tydzień do tego swojego lekarza, który przełożył wizytę?
Raczej nie , myślę by przejść już na ubezpieczenie do szpitala , ale w sumie zobaczymy. Nie jestem jeszcze pewna. Na pewno nie będę za tydzień powtarzać usg bo za krótki czas , prawidłowo powinni mi już wystawić wizytę na te badania genetyczne z usg. Z tego co mi wiadomo , a to jeszcze inny lekarz robi prywatnie o ile jest na wyspie , jeśli go nie będzie będę zmuszona płynąc do Aten.
 
Ja zdecydowanie rezygnuję z usług Medicover- dla mnie takie wizyty to pomyłka [emoji849] nie wiem czy tylko mi sie tak trafiło czy co ...


Głowa mi pęka [emoji33][emoji849]
Ja do tej pory byłam zadowolona, laboratorium spoko na godzinę wchodzisz robisz i wychodzisz wyniki na internecie często w ten sam dzień. Podoba mi się też to, że i mnie ciągle coś wychodzi i konsultacje z endokrynologiem, diabetolgiemi teraz kardiologiem umawiam prawie z dnia na dzień i dla samego tego faktu chciałam kontynuować u nich. Ja chodzę do centrum medicover to może też ma jakieś znaczenie.
 
Dziewczyny- czy któraś z Was ma psa albo doświadczenie z jego oswajaniem z nowym członkiem rodziny? Moze macie jakieś fajne linki, książki, porady? My ponad pół roku temu adoptowaliśmy sunie- ma teraz1,5 roku i trochę się obawiam jak zareaguje bk teraz jest nasza pieszczocha. Chcialabym ja jakos przygotować na te sytuację
 
Postanowiliśmy, że jedziemy wszyscy, bo synek stęsknił się bardzo za dziadkiem i ma dla dziadka laurkę. Z teściem mimo odległości jest bardzo związany i codziennie rozmawiają na videorozmowie[emoji4] Teść i mąż pójdą na pogrzeb, a ja zostanę z synkiem. Już piszac te wiadomości się rozkleiłam, więc w kościele na pewno bym ryczała. Tym bardziej że mimo różnicy wieku (13 lat) byłam blisko ze szwagierką[emoji17]
Dobra decyzja. A mogę zapytać co się stało? Jakiś tragiczny wypadek? Oczywiście jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
 
reklama
Do góry