reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Kiedy powinno się iść na taką wizytę?

Tak w ogóle to chciałam się przywitać :) Mam 2 lekarzy prowadzących i termin na 31/07 według jednego i 01/08 według 2, więc jestem na pograniczu i jestem też w lipcowych mamach :)

Jednak często tematy tutaj wydają się być mi bliższe, bo tam większość dziewczyny już dawno po prenetalnych, a ja będę jedną z ostatnich więc jeśli mogę przycupnąć i u Was byłoby super :)

Pozdrawiam!
Możesz już teraz. Tylko musisz wiedzieć, że fizjoterapeutka uroginekologiczna bada Cię na pierwszej wizycie jak ginekolog, bo musi ocenić mięśnie dna miednicy itd :) cześć ćwiczeń może być przez to krępująca, ale to kwestia nastawienia.
 
reklama
To ja znowu odbiegnę od tematu, czy któras z Was ma w planach zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie w najbliższych dniach, tak żeby trochę oderwać się od codzienności czy złych myśli? Ja siedzialam od listopada w domu i właśnie postanowiłam że w ciągu tygodnia zrobie sobie odgruzowanie, u fryzjera nie pamiętam kiedy bylam[emoji85]
Psychicznie by mi się przydało bardzo, ale fizycznie to ja ledwo daje rade przetrwać poczekalnię w labie czy u ginekologa, a co dopiero fryzjer czy kosmetolog 😅😅 Ale może w drugim trymestrze, przydałoby się coś 😁
 
To ja znowu odbiegnę od tematu, czy któras z Was ma w planach zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie w najbliższych dniach, tak żeby trochę oderwać się od codzienności czy złych myśli? Ja siedzialam od listopada w domu i właśnie postanowiłam że w ciągu tygodnia zrobie sobie odgruzowanie, u fryzjera nie pamiętam kiedy bylam[emoji85]

oj tez nie pamietam kiedy byłam u fryzjera :)
liczę, że na wizycie czwartkowej będzie wszytsko dobrze ( ogromnie się martwię ) to skorzystam z L4 już. Mam bardzo stresującą pracę
 
To ja znowu odbiegnę od tematu, czy któras z Was ma w planach zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie w najbliższych dniach, tak żeby trochę oderwać się od codzienności czy złych myśli? Ja siedzialam od listopada w domu i właśnie postanowiłam że w ciągu tygodnia zrobie sobie odgruzowanie, u fryzjera nie pamiętam kiedy bylam[emoji85]
Oj ja bym chciała, ale przez złe samopoczucie jestem przywiązana do łóżka. Wczoraj lepiej się czułam to poszliśmy na spacer przy morzu. Jedyna rozrywka to internet w telefonie i serial. Oczywiście jeśli mocno mnie nie mali. Czasem jest tak, że mąż odpala serial, ja siedzę z zamkniętymi oczami bo źle się czuje , ale słucham serialu, a mąż smyra mnie po plecach. Niestety na razie mój stan na więcej mi nie pozwala. Jak lepiej się czuje to lecę na spacer i zjem normalnie obiad.
 
Oj ja bym chciała, ale przez złe samopoczucie jestem przywiązana do łóżka. Wczoraj lepiej się czułam to poszliśmy na spacer przy morzu. Jedyna rozrywka to internet w telefonie i serial. Oczywiście jeśli mocno mnie nie mali. Czasem jest tak, że mąż odpala serial, ja siedzę z zamkniętymi oczami bo źle się czuje , ale słucham serialu, a mąż smyra mnie po plecach. Niestety na razie mój stan na więcej mi nie pozwala. Jak lepiej się czuje to lecę na spacer i zjem normalnie obiad.
Moj maz to chyba smyral mnie po plecach w poprzedniej ciąży [emoji23] nie no śmieje się, ale przy dziecku i jego pracy to zazwyczaj oboje padamy wieczorem, nawet nie pamiętam kiedy oglądaliśmy jakiś film razem... jak tylko jesteśmy razem w domu to umawiamy się ze wieczorem na pewno coś obejrzymy, ale ostatecznie nic z tego nie wychodzi :(
 
Psychicznie by mi się przydało bardzo, ale fizycznie to ja ledwo daje rade przetrwać poczekalnię w labie czy u ginekologa, a co dopiero fryzjer czy kosmetolog [emoji28][emoji28] Ale może w drugim trymestrze, przydałoby się coś [emoji16]
Oj Kochana, gdyby tak się dało to bym wzięła trochę tych dolegliwości od Ciebie[emoji85] pewnie już pytałam gdzies wcześniej ale w którym jesteś tygodniu? Mam nadzieje ze ten drugi trymestr juz bliżej nie dalej i będzie tylko lepieej:)
 
oj tez nie pamietam kiedy byłam u fryzjera :)
liczę, że na wizycie czwartkowej będzie wszytsko dobrze ( ogromnie się martwię ) to skorzystam z L4 już. Mam bardzo stresującą pracę
Koniecznie daj znać co słychać, a jak już będzie l4 to może akurat się coś uda zrobic przyjemnego:) a jak Twoje samopoczucie?
 
reklama
Moj maz to chyba smyral mnie po plecach w poprzedniej ciąży [emoji23] nie no śmieje się, ale przy dziecku i jego pracy to zazwyczaj oboje padamy wieczorem, nawet nie pamiętam kiedy oglądaliśmy jakiś film razem... jak tylko jesteśmy razem w domu to umawiamy się ze wieczorem na pewno coś obejrzymy, ale ostatecznie nic z tego nie wychodzi :(
Rozumiem , nie z doświadczenia własnego bo to moja pierwsza ciąża , ale mój szwagier zawsze się śmieje i mówi : korzystajcie i oglądajcie póki możecie , z dziećmi już tak łatwo nie jest. 😅
 
Do góry