reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A nie. Książki do bloga to nie porównuj.
Na blogu nie tylko mg pisze/pisała artykuły ale też wielu innych lekarzy.
Bo styl pisania to kobieta ma dramatyczny. Nie wiem kto jej redagował, korekty robił tych książek .
Osobiście artykuły medyczne czytałam. Cała reszta ekshibicjonizmu życiowego w jej wykonaniu mnie nie pociąga. Ale profile medyczne już bardziej.
Mam takie samo zdanie. Kupiłam jej ebook instaserial jak była jakaś akcja, że dochód przeznacza na szczytny cel. Ale jak dla mnie, totalnie się tego czytać nie dało. Nie rozumiem czemu niektórzy tak chwalą
 
reklama
Oj Kochana, gdyby tak się dało to bym wzięła trochę tych dolegliwości od Ciebie[emoji85] pewnie już pytałam gdzies wcześniej ale w którym jesteś tygodniu? Mam nadzieje ze ten drugi trymestr juz bliżej nie dalej i będzie tylko lepieej:)
W mojej aplikacji dzisiaj 9+0 więc nareszcie czuje już coraz bliżej ten 11. tyg kiedy to ma zaczynać się polepszać 😁🤗👍 Ogólnie jakąś poprawa pod względem tego jak było w 6. czy 7. tyg, jest wtedy to praktycznie nic nie jadłam i ciągle wymiotowalam, naprawdę było ciężko. Teraz mam przerwy w mdłościach, pojawiają się wieczorem i czasami też rano np dzisiaj 🙈🙈 więc jestem wdzięczna, że powoli się poprawia i zaczynać zjadać coś co zostaje w żołądku 😅💪
A już za 2 tygodnie wizyta, więc odliczam i czekam niecierpliwie ❤️
 
To ja znowu odbiegnę od tematu, czy któras z Was ma w planach zrobić coś tylko i wyłącznie dla siebie w najbliższych dniach, tak żeby trochę oderwać się od codzienności czy złych myśli? Ja siedzialam od listopada w domu i właśnie postanowiłam że w ciągu tygodnia zrobie sobie odgruzowanie, u fryzjera nie pamiętam kiedy bylam[emoji85]
Wybieram się do fryzjera od listopada. 😂 Raz mi zamknęli przedszkole i musiałam z synem zostać w domu, później bym miesiąc chory. W grudniu nie było terminów. Może do lutego dotrę do fryzjera 😂
 
Koniecznie daj znać co słychać, a jak już będzie l4 to może akurat się coś uda zrobic przyjemnego:) a jak Twoje samopoczucie?
Dziękuje, że pytasz <3
na l4 mam wielkie plany :) na pewno coś obejrzę i na pewno coś przeczytam ( książkę czytam już 3 rok a nawet nie jestem w połowie )
tak bardzo staram się nie nakręcać ale gdzie się nie obejrzę albo otworze google jakieś same złe rzeczy mi się wyświetlają. Próbuję sobie wmawiać że musi być wszystko dobrze - bo tak ma być i kropka.
ale chwilami obawiam się że nie poradzę sobie bez pomocy jakiegoś specjalisty. Moja gospodarka hormonalna i tak jest w rozsypce to teraz jest w tragicznym stanie . Hormony mi daja mega popalić
 
Dziękuje, że pytasz <3
na l4 mam wielkie plany :) na pewno coś obejrzę i na pewno coś przeczytam ( książkę czytam już 3 rok a nawet nie jestem w połowie )
tak bardzo staram się nie nakręcać ale gdzie się nie obejrzę albo otworze google jakieś same złe rzeczy mi się wyświetlają. Próbuję sobie wmawiać że musi być wszystko dobrze - bo tak ma być i kropka.
ale chwilami obawiam się że nie poradzę sobie bez pomocy jakiegoś specjalisty. Moja gospodarka hormonalna i tak jest w rozsypce to teraz jest w tragicznym stanie . Hormony mi daja mega popalić
Będzie dobrze, my się tutaj wszystkie wspieramy, więc jak coś śmiało pisz 🤗 Ja staram się nie czytać wiadomości, ostatnio przerzuciłam się na gazety o babskiej tematyce i książki (kupiłam sobie parę na kwarantannie marcowej i jeszcze nie wszystkie udało mi się przeczytać, więc idealnie 😁). Nie mam tv w sypialni, więc seriale póki co odpadają 😂 Bo jak wspominałam jestem tak wyczulona na zapachy, że jak najdalej od kuchni czy prania 🙈😅😅
 
Będzie dobrze, my się tutaj wszystkie wspieramy, więc jak coś śmiało pisz 🤗 Ja staram się nie czytać wiadomości, ostatnio przerzuciłam się na gazety o babskiej tematyce i książki (kupiłam sobie parę na kwarantannie marcowej i jeszcze nie wszystkie udało mi się przeczytać, więc idealnie 😁). Nie mam tv w sypialni, więc seriale póki co odpadają 😂 Bo jak wspominałam jestem tak wyczulona na zapachy, że jak najdalej od kuchni czy prania 🙈😅😅
Ja właśnie siedzę na balkonie 😂😅oczywiście mieszkam w cieplejszym kraju to mogę sobie pozwolić. Mąż zaczął gotować grecka kawę i smród na całe mieszkanie , siedzę na balkonie z psem 😆😂😅
 
Dobra dziewczyny. Tworzę listę powoli. Czyli wszystkie , które tu są , chcą być na wątku zamkniętym? Jak ktoś podczytuje z ukrycia ma.czas do czwartku/piątku by się ujawnić. 😂
Cześć Wam wszystkim, ja pozostaję ukryta od początku, chętnie dołączę do wątku zamkniętego i napiszę coś o sobie :)
 
Kiedy powinno się iść na taką wizytę?

Tak w ogóle to chciałam się przywitać :) Mam 2 lekarzy prowadzących i termin na 31/07 według jednego i 01/08 według 2, więc jestem na pograniczu i jestem też w lipcowych mamach :)

Jednak często tematy tutaj wydają się być mi bliższe, bo tam większość dziewczyny już dawno po prenetalnych, a ja będę jedną z ostatnich więc jeśli mogę przycupnąć i u Was byłoby super :)

Pozdrawiam!
No cóż. Ja poszłam po porodzie kilka miesięcy. Ale czułam pismo nosem , zresztą moja gin na kontroli poporodowej już mi mówiła o tym rozejściu.
Ale ogólnie powinno się pójść w czasie ciąży. Poleci ćwiczenia, na pewno pomoże na bóle pleców , ćwiczenia dna macicy, również po porodzie CC , z blizna pomoże jeśli ktoś ma problem. Jest to fizjoterapeuta typowo od spraw kobiecych i nie ma się czego wstydzić. Bo nikt (albo rzadko która ) koleżanka, kuzynka, ciocia powie o dodatkowych bonusach poporodowych. A z tymi może poradzić sobie właśnie fizjo urogin.moze nie cofnie , ale pomoże
 
Cześć! Ale dużo czytania od rana! Super! Cieszę się,że Was mam😀dzisiaj miałam iść na morfologie i mocz ale zapomnialam🙈i material do badania z nocy niestey się zmarnowal! Swoja droga to chyba bez różnicy,który mocz zaniose skoro sikam co 3-4 godziny-jak myślicie?
 
reklama
Cześć! Ale dużo czytania od rana! Super! Cieszę się,że Was mam😀dzisiaj miałam iść na morfologie i mocz ale zapomnialam🙈i material do badania z nocy niestey się zmarnowal! Swoja droga to chyba bez różnicy,który mocz zaniose skoro sikam co 3-4 godziny-jak myślicie?
Najlepiej ten najszybciej przed badaniem, zaraz po wstaniu
 
Do góry